Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok alányok, akik olyan...

Azok alányok, akik olyan 10-20 kiló felesleggel élnek, majd lefogynak, csak szerintem lesz nekik a leginkább bombaalakjuk?

Figyelt kérdés
Nagy mell, kerek fenék marad, de a has lelapul, széles csípő. Minden ilyen lánynál ezt tapasztaltam. Ti mit gondoltok?
2020. ápr. 28. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Azt gondolom, hogy ez finoman szólva is kamu. A szervezetet nem lehet fogyással becsapni. Aki lefogy húsz kilót valamiért(hiúság)az vissza is hízza.


Az erőszakos fogyás ráadásul tönkreteszi a szervezetet. Ha a hízáshoz kellett néhány év, akkor a fogyáshoz is ugyanannyi. Egyébként jojózni fog.


A jó alak az evolúciós születési adottság. Ezen nem lehet változtatni, csak némileg a súllyal vacakolni.

2020. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 65 kilóról fogytam 50-re, az egykori D-s mellem totál odalett. Ha csökken a zsírszázalék, akkor lemegy a mell és fenék is.
2020. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Én fogytam 15 kilót. Keresem a D-s mellem, de nem találom. Eleve csak a legritkább esetben marad meg a mellméret, hiszen az is zsír, nyilván onnan is fogy az ember. A fenekemmel mázlim van, mert azzal akármit csinálok, kerek marad. A csípőm alapvetően szélesebb egy kicsit, ha van rajta úszógumi, ha nincs. Azzal nem lehet mit kezdeni.


Szóval nem a fogyás-hízás miatt lesz valakinek széles csípője. 🤔


Úgyhogy nem, nagyon nem tapasztaltam magamon az általad leírtakat.

2020. ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hmm, van benne valami. Nálam is így van.

De érdekes módon csak akkor működik így, ha spontán fogyok le. Pl. Munka miatt sokat vagyok talpon és nincs időm enni, nasikázni. Persze ilyenkor is étkezek rendesen, csak mértékletesebben. Ilyenkor szerencsés, mert így csak hasból és combból fogyok.

Ha direkt akarok fogyni megtervezetten, "diétázom" és sportolok, akkor egyenletesen tűnik el a felesleg, ilyenkor a mellek tűnnek el legelőbb.

A legrosszabb az, mikor csak fizikai megterhelés van, pl túl sok fizikai munka vagy bár mi fizikailag megterhelő, mert akkor muszáj többet ennem és hiába a mozgás, csak jönnek a kilók.

Fura dolog ez...

Sosem voltam egyébként túlsúlyos, de nekem az 55 kg az álom alak a 168 magasságomhoz. 60-65 között nekem már nem tetszik, pedig viszonylag szerencsés alkat vagyok, mert akár vékonyabb vagyok, akár jobb húsban, de mindíg arányos marad.

Most 168magas vagyok kb és 64 kg. Bmi szerint nem számít feleslegnek. ..

2020. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs így
2020. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez alkatfüggő. Nekem pl megvan a homokóra alakom 10 kiló plusszal is, de pl tavaly nem mozogtam egy évig, és nagyon látszott, nem mindegy azért, hogy ha alkatilag is kerek a fenék, de mennyire feszes.

Barátnőm 10 kilót fogyott, ő alma alkat, vékonyabb lett, de arányaiban ugyanúgy vékony a lába és nagy a hasa. Tök sokat dolgozott érte, de mégis alig látszik, csak mert genetikailag ilyen. Ja, neki pl teljesen elfogyott a melle is.

2020. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagy mell, kerek fenék marad... én megmondom neked, mikor kövér voltam, SEMMI seggem nem volt. Egy egyenes vonal voltam. Pedig vágytam rá, hogy az a fajta kövér legyek, akinek Nicki Minaj segge van, de nem. A hasam pedig az utolsó volt, ami lelapult, bár szerintem soha nem lesz igazi lapos. Szemből szép az alkatom, de oldalról ott van még mindig a pocak.
2020. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!