Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagyon kellemetlen ha én...

Az nagyon kellemetlen ha én 5-10 kiló felesleggel is elfogadom magam?

Figyelt kérdés
Esetleg megtudom mutatni mennyi is rajtam az 5-10, de elsősorban arra lennék kiváncsi, hogy van e itt más is akit nem zavar a feleslege. Nem kérek a lehurrogásból és az “állj neki edzeni dagadt” megnyilvánulásokból. 24/l

2020. márc. 19. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Az még nem olyan vészes, bár az sem mindegy milyen magas vagy, az alacsonyakon feltűnőbb ennyi is, a magasakon jobban eloszlik.
2020. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem néztem utána statisztikáknak, de van szemem, az ország a legelhízottabbak között van európában, a legtöbb emberen meg nem 5-10 kg van hanem több. Az se mindegy, hogy az a 10 kg egy 150 vagy egy 190 centis emberen van, de a lényeg hogy jól érezd magad, ennyiért meg nem hiszem hogy dagadtoznának, ha meg igen az az ő szégyenük. Én közérzetem is jobb most, mint amikor papírforma szerint megfelelő volt a súlyom és erősebb is vagyok..25f
2020. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Átlagos 166 cm vagyok 68-69 kilóval.
2020. márc. 19. 13:19
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Valakinek nem nalakinek igen.

Attól milyen férfit akarsz.

Nyilván kevesebb a lehetőséged.

2020. márc. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ez de csak szerintem sok.

Neked 53kg lenne az ideális.

2020. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
5-10 kilo felesleggel nem valoszinu, hogy dagadt lennel. Nem az a baj, ha nem ugy nezel ki, mint egy bikinimodell, hanem amikor mar a boltig setalastol zihalsz, sehol nem talalsz magadra valo ruhat, csak xxxl boltokban, es a tokadtol nem latszik a nyakad se.
2020. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
62% 2ből 0 választ tudtál szerkezetileg helyesen leírni, de a tartalma is hülyeség. Nem úgy van hogy x centisként x kg a normális, hanem van egy -tól -ig skála. Ezt kalkulátoroknál is kiírják, és hogy a jó közérzet fontosabb
2020. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha választanom kéne, hogy így mosolygósan vidáman legyek veled vagy esetleg tíz kilóval könnyebben de közben szomorú és elégedetlen vagy, akkor azt mondom maradjon az a tíz kiló. Egy vidám, mosolygós lánynál nincs szebb.
2020. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg látni kellene ehhez küldhetsz képet. De azt mondanám hogy ennyi még belefér. Rajtam is van ennyi kb, 175 cm és 75 kg vagyok. (20/F) Ha emellett odafigyelsz valamennyire az egészséges táplálkozásra és arra hogy valamennyit tényleg mozogj. Nem feltétlenül azért hogy leadj ezzel súlyt, de az egészséged és a közérzeted miatt mindenképpen jó. Nem kell nagy dologra gondolni, kis biciklizés, úszás vagy tempós séta heti pár alkalommal csak jót tesz.
2020. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez egyáltalán nem baj, sőt...

Viszont az írásod alapján kételkedem abban, hogy tényleg elfogadtad és tényleg jól érzed magad így.

2020. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!