Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szivesen belepillantanát...

Ti is szivesen belepillantanátok a jövőtökbe úgy, hogy nem derül ki a a halálotok ideje és körülményei?

Figyelt kérdés
Jelenleg 22 éves egyetemista vagyok. Személy szerint szivesen megnézném, hogy lesz-e sikerem, boldog időszakom, vagy olyan lány az életemben akivel olyan jól kijövök, mint szebb napokon az exemmel anno. Szeretni fogom-e a munkám, vagy jelenleg is vakvágányon vagyok? Lesz-e pénzem vagy továbbra is marad a hónapról-hónapra élet? Lesz-e gyerekem... Ilyesmi...Ti hogy vagytok ezzel?
2020. ápr. 28. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy nem. Ez olyan, mint mikor megismerkedsz egy lánnyal, és az első csók előtt megkérdezed tőle, hogy "megcsókolhatlak?"

Eltűnik az egész varázsa a dolognak.


Ha megtudnám, csak egy kis részletét is a jövőmnek, rögtön értelmetlennek látnám a mostani dolgaim egy részét, amik ahhoz kapcsolódnak.


Mellesleg filozófiailag ha belegondol az ember, ha láthatná előre a jövőjét, akkor az azt jelenti, hogy tutira az fog történni, azaz nem maga uralkodik az ember a saját akarata felett. Hiszen, ha egy kis dolgot is másképp csinálnék a jelenben, akkor a jövő már teljesen más képet mutatna.

2020. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Engem ez abszolút nem érdekel.

Ha rövid távon a jövőbe tudnék látni, egyetlen dologra lennék kíváncsi, a következő eurojackpot számokra.

Így nem lenne kérdéses a jövőm, mennyire leszek boldog, mert a boldogsághoz 99%-ban kizárólag pénz kell.


Az emberiség sorsára inkább kíváncsi lennék, mondjuk 50, 200, 500, és innentől kezdve 500 éves periódusokban, hogy alakul a sorsa ennek az egész bolondokházának.

2020. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Én nem szomoritanàm el a fiatalabb énem.

Volt baràtom aki lelépett. A többit nem irom le de minden jo dolog csak tovaszàll, azaz csak pillanatok es nem stagnàl. A boldogtalansàg stagnál csak.

2020. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
57%
Én megnézném, hogy pl. 10 év múlva mi van velem, megéri-e most szívnom vagy úgysem lesz jobb és hagyjam a fenébe.
2020. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Biztos hogy nem! Ha rossz dolgot làtnék, folyton azon szoronganék mikor jön el. Még ha most nem is jó minden, de bízok benne hogy a jövőben változhat a helyzet.
2020. ápr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Én is csak a következő lottószámokat látnám szívesen, egyéb módon nem szeretnék a jövőbe látni, elvenné az egész élet értelmét, ha nem maradhatna meg a felfedezés öröme.
2020. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy pillantanék a jövőbe!

Hogy miért nem, azt már előttem mind nagyon okosan leírták.

Inkább egy olyan opciót szeretnék - ha már álmodozunk - hogy X eseményeket a múltból törölhessek és onnan kezdhessem újból, egy más irányból, más megoldással, vagy más választással.

Na, erre vevő lennék!

2020. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Én simán,igazából kiváncsi típus vagyok.A haláltól nem félek,azt szívesen megtudnám,hogy mitől fogok meghalni.Arra én is kíváncsi vagyok,hogy sikeres lettem-e vagy elértem a céljaim.Sikerült-e normális befektetést csinálnom,meg hasonlók.A végén mi lett a munkám és hol.A családommal milyen lett a kapcsolatom.Hány kutyám/macskám lett stb.Igazából én örülnék,ha lenne esélyem megtudni a jövőt.Lehet én is megnézném mondjuk a lottó számokat.
2020. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

#8

Okés 8-as, hogy kíváncsi vagy, de mit tennél akkor, ha esetleg azt látnád, hogy ami rád vár az csupa szörnyűség?

Sikertelenség, betegség, kudarc, nehéz élet, sok szomorúság.

Ezeket látva ne mondd nekem, hogy másnap is lenne kedved felkelni és töretlenül haladni a magad kis pokla felé!

2020. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy a halálom idejére lennék kíváncsi egyedül, minden mást inkább meghagynék meglepetésnek.
2020. ápr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!