Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mást is zavarnak a munkahely...

Mást is zavarnak a munkahely tárgyi körülményei?

Figyelt kérdés
Pl. nagyon régi dohos bútorok... igénytelen, koszos szőnyeg, stb. Nem is értem, hogy a munkáltató miért nem fontos a vállalati arculat?

2019. jún. 28. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Állami intézményben dolgozok, és van, amikor még a munkavégzéshez szükséges eszközt sem biztosítják, szóval... Ja, lehetne jobb is...
2019. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván ki hol van. Én felsővezetőként bőrkanapét kaptam, egyedi szekrényt gyártattak nekem diófából, szépen lemázolták.
2019. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szintén állami intézmény, tehát csak képletesen értem a "vállalati" arculatot. Az a szomorú, ahol látszódik és ahová sokan járkálnak be, ott tudnak szép bútorokat berakni, illetve laminált parkettát is.
2019. jún. 28. 20:49
 4/14 anonim válasza:
88%
Nyugi. Nálunk bufos csatormaszagú víz folyik, palackos vizet persze nem adnak. Van, hogy 2 hétig nem jön takarítónő, nekünk meg sem időnk, sem eszközünk takarítani. Munkaruhát alig adnak, a mi bútoraink is több évtizedesek. Tovább nem sorolom.
2019. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy én is vezető vagyok, igaz, hogy csak a legalja. :D Nem baj, ha ennyire nem kell nekik a szakmai tudás meg a lelkiismeretesség, akkor majd a felmondásom indoklásaként közlöm, hogy az íróasztal öregebb volt, mint én. (Közel állok a 40-hez :) )
2019. jún. 28. 20:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
szintén állami intézmény, de nálunk egész jó bútorok és eszközök vannak, mondjuk én IT téren voltam mindig is, második hivatal ahol dolgozom és volt pár helyre még betekintésem, de ott sem volt pusztulat a hely
2019. jún. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy állami intézmény, örülhetsz hogy van bútor..
2019. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A felsővezetésnek és titkárságának szuper irodája van. Félreértés ne essék, egyáltalán nem vagyok irigy rájuk, mert ez a természetes, nem pedig a szocializmus ócska hozadéka...
2019. jún. 28. 21:29
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Továbbmegyek, szintén állami intézmény. Nem hogy tárgyi feltételek, eszközök nincsenek meg, de van, hogy még az adott helyiségért is kb. közelharcot kell vivni a kollégákkal.
2019. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%
Könyvelőirodában ócska szar DOS könyvelőprogram volt. Két napig bírtam, aztán felálltam, és eljöttem. (De hogy pontosítsak, DOS progrmból is a legalja, 25 évvel ezelőtti tákolmány, amit még a tulajdonosnő jó ismerőse írt annak idején, és ő tartja karban, és ezért nem akar váltani a tulajdonosnő, hogy ne bántsa meg a régi barátot (ja, hogy a könyvelők szívnak, az nem számít). Szóval vállalkozói szférában is vannak értelmetlen, hülye dolgok.
2019. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!