Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi teszi olyan jellegzetessé...

Mi teszi olyan jellegzetessé az orosz nőket?

Figyelt kérdés
akárcsak az ázsiai nőknél, egyből meg tudod mondani milyen nemzetiségűek. persze mindig vannak kivételek, de mi ilyen különleges az orosz nőkön? az ázsiaiaknál ugye a szemforma.
2020. ápr. 28. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
A színeik és főleg az arctípus. És vannak nagyon-nagyon bájos és szép nők közöttük - ahogy minden nemzet lányia között.
2020. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Az arcukbol áradó vodkanak a goze
2020. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Semmi. Egy átlagos nőről bármilyen mellékes infó nélkül meg nem mondanád hogy orosz, lengyel, vagy épp dán.
2020. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy orosz nőt úgy lehet felismerni, hogy vagy nagyon szép, vagy nagyon csúnya.
2020. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Széles állcsont, kerek fej, pisze orr, szőke haj kék szem, bájos az arca
2020. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ő elég jellegzetes szerintem

[link]

2020. ápr. 28. 21:28
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát sok orosz nőt láttam, de sztem nincs semmi csak rájuk húzható jellegzetességük. Szláv nőkre jellemző a babaarc, de nemcsak az oroszokra, lengyelekre, ukránokra, beloruszokra is. Annyi még, hogy világos bőrűek (bár akikben kazah, mongol stb vér van, ők barnábbak és ferdeszeműek is lehetnek), igényesek általában, de sok az olyan, aki úgy sminkel és/vagy öltözik, mint egy prosti. Könnyen átesnek páran a ló túlsó oldalára. Egyébként ők is sokfélék, egy észak-orosz és az említett pl kazah határ mentéről származó nagyon máshogy néz ki.
2020. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Jellegzetes, hogy látni a szemükben a simlisséget, a pénzéhséget meg némi szadizmust.
2020. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Én hasonlonak làtom öket hozzànk.


Pl kimész külföldre, megnézed a "kinàlatot", cseh, belga, romàn, holland, német, angol, arab, török, portugàl, es ha melléjük tesznek egy oroszt inkabb ö hasonlit hozzànk igazàn. Plusz talàn a szlàvok de öket még nem làttam max neten làtnék ha ràkeresnék.


De szerintem is a szöke haj es pr.sti styl nàluk a divat.

2020. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
10 méterről érzed a kölni felhőt, ha a közelben van.
2020. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!