Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Neked mi kell ahhoz, hogy...

Neked mi kell ahhoz, hogy elhatározd magad a cselekvésre? Legyen szó bármiről, amit kitalálsz.

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok olyat, ami lendületet adna?


Úgy mint a meditáció, koffein, sport, stb.



2020. ápr. 29. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő motiváció.
2020. ápr. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Helyzettől függően, mindig más. Motivál akár a félelem, a pénz, a teljesíteni akarás, a most megmutatom azért is életérzés. Motivál hogy értékesebb ember legyek. Motivál hogy boldoggá tegyek valakit, ilyesmik.

Fizikai dolgok, hogy több időm legyen, kávé, ajándék. Stb.

2020. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Sör meg a bor
2020. ápr. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én alapból cselekvő vagyok, és csak a lehetőséget figyelem, hogy van-e.
2020. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszer a kényszer: pl ha kések munkahelyröl kirugnànak igy eléggé tudok reggelente pattogni, vagy holnap vizsga igy képes vagyok tanulni is villàmgyorsan


Màsszor a tàrsak: ha vkivel együtt inditjuk a napot munka elött, jo érzés felkelni is, hogy nem a munka az elsö, vagy együtt tanulunk, többminden is megy ugy,többmindent értek igy es jobban el tudok mélyülni


Hobbykra a pénz es idö kizarolag együtt: ha van idöszak amikor jobban megy es lazàbb minden, észrevettem magamon, hogy olyankor betankolok egy rakàs fejlesztö könyvvel, akàr pl nyelv miatt, nézek hangszereket, keresek tanàrt, egy rakàs tervem lesz, de még rajzolni is leültem(azt tudok is)


Mozgàsra: baràtok. Egyedül nem fittneselek, nem bicikkizem sàtorozom, introvert leszek, kizàrolag baràtokkal vagyok mozgàsban


(Most nem a jarvany idöket értem)

2020. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Motiváció kell. Ha nem látom, hogy milyen hasznom lesz abból a cselekvésből, nem tudom kapcsolni semmihez, akkor piszok nehéz dolog lesz megcsinálni.
2020. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!