Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A helyes sráccok miért mindig...

A helyes sráccok miért mindig melegek?!

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje mindig szembetalálom magamat ezzel a problémával. Találkozok egy helyes sráccal és kiderül róla hogy meleg. Nagyon ritka hogy egy helyes fiu hetero legyen vagy akár bisexualis. Nekem semmi bajom a melegekkel csak nem értem a logikát. Vagy csak én tapasztalom ezt!?

Valaki segítsen már!!



2020. ápr. 29. 01:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Te is bi vagy, neked nem mindegy?
2020. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Én meleg pasiként mondom neked, hogy a helyes srácok mindig heterók. Azok, akik mellett le tudnám élni az életemet, mindig heterók. Azok, akikbe őrülten beleszerettem testestül-lelkestül, mindig heterók voltak.


30F

2020. ápr. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és én melegként meg egyáltalán nem vagyok helyes, sőt.
2020. ápr. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#1,2 Jogos xd. Csak kivancsi vagyok miert van ez. Mellesleg ez nem csak az en problemam. Az oke h bisex vagyok de vannak hetero haverjaim es páran mar szintúgy tapasztaltak ezt a jelenséget. Amugy meg orulok hogy folyamatosan beleakadsz az "eRdEkFeSzItO" kerdeseimbe :"3
2020. ápr. 29. 01:29
 6/25 A kérdező kommentje:
#3 Hát én reménykedem benne hogy olyan emberekkel futsz ossze mint akikkel en találkoztam:"3! Komolyan remelem hogy egyszer majd találsz valakit *-*
2020. ápr. 29. 01:31
 7/25 anonim ***** válasza:
42%

Köszönöm, de ha eddig nem sikerült, ezután sem fog... 30 elmúltam, öreg vagyok én már a randizáshoz...


amúgy sajnos én inkább egy hetero női lélek vagyok egy hetero férfi testben, mintsem meleg, és valóban öszötnösen a hetero férfiakhoz vonzódom, nincs is "radarom" a melegekhez.

Bi srácokat szoktam bevonzani néha, de az meg inkább szenvedés, mint öröm, mert a józa ész és a lelkiismeretem azt diktálja, hogy beszéljem le őket magamról, és tereljem őket szépen a lányok felé, hogy normális, boldog életük lehessen...

aztán nem marad más, mint a gyakori, ha emberi szóra vágynék... :/

2020. ápr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, hogy karma:D Lehet, hogy egyszer, régen, valamelyik korábbi életedben kicsúfoltál egy meleget; és most ez a büntetésed érte:)

Amúgy arra gondolok, hogy valószínűleg nem karma; ezt elsősorban poénnak gondoltam. :)

Ne aggódj, elmesélek egy történetet. Na, szóval az volt, hogy szétment a cipőm. Én márkahű vagyok, na, szóval mentem volna oda cipőt venni, ahol azt a régit vettem, és csomó cipő volt, ami giccses volt, rikító, ízléstelen, és ronda. Ilyen neonrózsaszín, meg fényes narancssárga; és kívülről bevonva ilyen ronda, giccses gyöngyvászonnal, én meg azért annál valami kevésbé feltűnőt, és valami szebb, valami ízlésesebb darabot akartam. Megnéztem egy csomó cipőt; vagy nem tetszett; vagy túl drágának találtam, stb. Aztán egyszercsak megláttam egyet a gyerekpolcon, egy tök szép, ízléses, elvileg műbör, de lehet az is, hogy sima bőr, na szal egy ilyen letisztult, egyszerű kis fekete cipőt. És akkor az eladó mondja, hogy "habár az a gyerekrészleg, de azért megnézi mégis, hátha van az én méretemben." Na, és volt. És illett is a lábamra; és tök jó volt!! :) És az eladó is látta rajtam; hogy bekönnyeztem, szerintem ember nem örült még annyira cipőnek; na szóval, következőleg; ez a cipőm is szétment évek múltán, akkor megint elmentem ennek a márkának egy boltjába. Rengeteg cipőt felpróbáltam; és ott is pont egyetlen egy darab volt; ami jó is volt a lábamra; meg ízléses is volt; és az összes kritériumomnak megfelelt!! :) Tehát, lehet, hogy pl bemész egy nagy tömegbe mondjuk, ezt most ne szó szerint értsed, hanem kicsit úgy képletesen; és ott pont egy csávó lesz, akit "neked szánt az Ég". Vagy legalábbis ritka; tehát nincs minden utcában 5 darab. :D Az úgy túl egyszerű lenne. :) Tehát pár potenciálisat majd az utadba fog sodorni az Élet, akár akarod, akár nem:D:D:D

2020. ápr. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%
Szóval előző kérdésedben még az volt a bajod nincsenek biszexek, most meg hogy mindenki meleg? Érdekes. Amúgy én egy helyes hetero fiú vagyok, na most akkor mi van?
2020. ápr. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%
#8 az a baj, hogy bár tökléletesen igazad van ebben de sajnos nekem meg éppen az a tapasztalatom, hogy az Élet, vagy sors, amikor igy az utadba sodorja a lehetséges nagy Őt, akkor kb. mindent figyelembe vesz, kivéve a nemi orientációt. Legalábbis mikor nekem jött az életembe a Nagy Ő, az ilyen volt. Kivül-belül minden tekintetben paszolt hozzám, csak éppen a lányokat szerette, én meg fiú voltam. Másodjára ugyanez volt, bár az már nem volt ekkora szerelem.
2020. ápr. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!