Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire helyes...

Szerintetek mennyire helyes ez a megállapítás, hogy a bunkók eszik kanállal a tésztát?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Semennyire.
2020. ápr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Az okaszok, ahol a tészta tradíció, a legtöbb félét kanállal eszik. A megállapítás finoman szólva minden alapot nélkülöz.
2020. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolnám,hogy bunkó vagyok,de egy jó,szottyos pörit pl.csőtésztával könnyebb kanállal enni,meg a szaft sem marad a tányérban. Más a helyzet pl.spagettinél,ott a villa célszerűbb,nyilván.
2020. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Akkor a kínaiak meg királyi módon esznek a pálcika miatt?
2020. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi alapja nincs.
2020. ápr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem eszek semmilyen tésztát kanállal (kivéve ugye a leves), családomba se eszik úgy senki ilyesmit.

Mégse tartanám bunkónak, hogyha valaki egyszer leüllne mellém enni tésztát kanállal. Ahány ház annyi szokás. Ezt még nem is furcsálnám, hiszen lehet valóban könnyebb lenne úgy enni, meg ha neki úgy esik jól hát csinálja.

Én a pörköltre nem rakok tejfölt, van aki úgy szereti. Én nem eszem cukorral a túrós tésztát, de van olyan aki úgy szereti. Most mi van ezekből??

Nem ettől lesz bunkó, vagy paraszt valaki a szemembe, hogy most őt hogy nevelték otthon vagy mit hogyan szeret.

2020. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semennyire. Az egyik volt munkahelyemen a közös konyhából egy időben lopták a villát, így volt olyan, hogy kanállal kellett ennem a bolognai spagettit, mert egyszerűen nem volt más evőeszköz.
2020. ápr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én mostanában mindent kanállal eszek,mert a villa könnyen megsérti az ínyt.


Őszintén szólva nem szeretem ezt az evőeszközt:D

2020. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem meg egy tuskó tihamér az ilyen
2020. ápr. 27. 12:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem volt szerencsétlenségem ismerni egy olyan srácot és családját, akik affektáló finomkodással étkeztek, az egész modoruk is ilyen volt, de emellett olyan bunkó, primitiv, sötét, és rosszhiszemű népség voltak, hogy párjukat ritkitották.


És ismerek olyat is, aki lábosból étkezik, de közben egy intelligens, rendes, kultúrember, ha emberi kapcsolatokról van szó.

2020. ápr. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!