Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen lánynak mi baja?

Egy ilyen lánynak mi baja?

Figyelt kérdés

Egy tipikus elkényeztetett, egyke gyerek. Látszik a megnyilvánulásain. Anyuci kiny.lja a sggét, még huszonévesen is. Tanulni nem tanult, ahogy tudom semmi értelmeset. Állandóan csak ide utazik, oda utazik #bestdadintheworld révén. Persze azért napi szinten tolja magáról a félmeztelen, magát kellető fotókat a különböző felületeken, aztán csodálkozik, ha krvának nézik. Az ilyen tipusú emberek valahol leragadtak a gyerekkorban? Molesztálták őket? Nem érzik a késztetést, hogy valami értelmeset kezdjenek az életükkel fiatal felnőtt létükre?

Annyi ilyet làtok, ez lett a divat?

Valaki magyarázza már el ez miért jó. Semmi rosszindulat, csak tényleg érdekel milyen indíttatásból viselkedik valaki így.



2020. ápr. 29. 11:34
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
54%

Kinek mi esik jól. A legtöbb ember is élne a szülei pénzéből, mint hogy gyárban melózzon.

Inkább az a fontosabb kérdés, téged ez miért érdekel? :D Őszintén, nekem meg ez a fura, hogy valakinek ez miért érdekes téma? :D Jó..tudom rá a választ, de inkább mondd ki te, már ha vagy ennyire érett :D

2020. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Pl élvezi a figyelmet.
2020. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy lettem ki ha én nem kategória, hogy sokat bántottak általános suliban. Állami gondozottttt, azért van új táskád mert nics apáddd. Tiniként bántott, hogyí nem tudom honnan származok. A nevelőszüleim imádtak. Bár4it csinálok benne van a gyerekkori trauma. Erős sminkes képeim is vannak.
2020. ápr. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ő a szerelmed?
2020. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Exhibicionista.
2020. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem errol miert jutott eszembe, h a NorbiReka parosnak a kislanya mar most ugyanez (persze o meg kozepiskolas, majd meglatjuk a tanulmanyait kesobb)
2020. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom téged miért érdekel ez a dolog? A mai fiatalok másabbak lázadóbbak modernebbek mint az én időmben. Hála énnekem szerencsém van mert az én lányom tanult dolgozik és ellátja a háztartást meg a gyermekét.
2020. ápr. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem tud érdekelni. Attól, hogy jelen pillanatban jól megy a szekér valakinek, nem biztos, hogy sokáig fog menni. Nem tudok rájuk irígykedni. Inkább foglalkozok azokkal akik ténylegesen irányítják az életüket, és sikeresek a maguk módján, mint az ilyenekkel, akiknek pont összejött. Ha nincs jól megalapozott talaj a lábad alatt, hamar kicsúszik alólad a máni. Még gyakran úgy is beüthet a krakk hogy valamennyire azért tudatos, vagy nem, hogy úgy, hogy egyébként nem csináksz semmit az utazáson és pénzköltésen kívül. Anyu apu nem él örökké, egy kapcsolat meg csak ritkán tart örökké. Meg lehet eltart valaki, de akkor vagy kuss a neved, vagy egy papuccsal van dolga. Melyik is boldog párkapcsolat? Szerintem egyik sem.
2020. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!