Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja lehetett ennek a...

Mi baja lehetett ennek a lánynak velem?

Figyelt kérdés
egy munkahelyen voltunk azelőtt nem sürün láttuk egymás. Én próbáltam pozitivan viccesen állni dolgokhoz, 1-2x szóltam hozzá, de viszonzás képp negativitást kaptam, negativ lehúzó szólást, meg munka végén úgy ellenőrzött mintha nem is tudom cigány lennék, vagy olyan furcsán viselkedett. Nem értem miért, hol ott semmi okot nem adtam rá, nem sértettem, nem hátráltattam semmivel.
2016. okt. 1. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem ő a főnököd? Úgy látszik a vicceskedésből azt szűrte le h komolytalan és rossz munkaerő vagy. Én is futottam bele ilyenbe, de csak a neten. Ha viccel indítasz ennél a típusnál el vagy ásva.
2016. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy főnök, nem úgy néz ki
2016. okt. 1. 21:20
 3/11 anonim ***** válasza:

" meg munka végén úgy ellenőrzött mintha nem is tudom cigány lennék,"


Ebből gondoltam, azt hittem h valami felettes aki ellenőrizte a munkád.

2016. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem főnök csak biztos az akar lenni, jól végezni a dolgokat.. viszont ez már kicsit tulzás. De eleve nem értem, miért lehet az hogy én semmit nem csinálok rosszat neki, de ő mégis belémszúr meg még rá is dob egy lapáttal..
2016. okt. 1. 21:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet h valami frusztráltságát éli ki rajtad.
2016. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
lehet nem tetszett neki a humorod
2016. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Ez egy felfelé nyal,oldalra könyököl,lefelé tapos típus lesz...
2016. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a humort nem vette,te pedig ezt nem tetted szóvá,nyugtáztad a nélkül,hogy odaszúrtál volna erre valami cinizmust.

ebből meg levette,hogy valószínűsíthetően kerülöd a konfrontációt,vagyis elnyomható,dominálható vagy.

és ledominált,kb ennyi.

2016. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocs de nem dölök be ennek a maszlag ostobaságnak. Nem android vagyok hogy ilyeneket tudjak..
2016. okt. 1. 23:33
 10/11 anonim ***** válasza:
ez alap ember és játszma ismeret,nem pedig android fantasy képesség.
2016. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!