Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol vettetek mosható maszkot?

Hol vettetek mosható maszkot?

Figyelt kérdés

Én eddig csak egyszer használatos maszkot hordtam ha szükség volt rá, viszont jövőhéttől kötelező lesz hordani, így már drága lesz folyton egyszer használatosat venni. Szeretnék még ma moshatót beszerezni, de fogalmam sincs hol kapható ilyen.

Ti hol vettetek?


2020. ápr. 30. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám készített.
2020. ápr. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt Újpalotán van egy biobolt, mi ott találtunk.
2020. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keresztanyám varrt nekünk.
2020. ápr. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a sima egyszer használatosat mostam ki egyszer,a 2. használat után.

Sállal, vagy kendővel is el tudod takarni az arcodat, az is engedélyezett.

2020. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Ebédidőben szétnézek néhány helyen. Ha nem fogok kapni, marad a sál/kendő ha elfogadott.

2020. ápr. 30. 11:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Keress varrodákat a környékeden, sokan ráálltak mosható maszkok varrására, mi is ilyen helyen vettünk.
2020. ápr. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudtam venni!! Köszi mindenkinek! Szép napot!:)
2020. ápr. 30. 13:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek az otthon varrott maszkok hatékonyságában. A gyári maszkok (pl. műtős maszkok) szabvány szerint vannak készítve. Megfelelő sűrűségű, minőségű anyagból, meg még mit tudom én, hogy minek kell megfelelnie. Nekem ne mondja senki, hogy Gizi néni otthon varr egy maszkot kitudja, hogy miből, aztán az szintén megfelelő. Azért mondják csak, mert nem nagyon lehet kapni gyárit, aztán mégis legyen valami. A sál meg egyenesen nevetséges, mégis hogyan lehet abban levegőt kapni?
2020. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

A nővérmaszk rosszabbul illeszkedik, mint egy jól elkészített textilmaszk. Ha jobban is szűr az anyaga, mellette sokkal több nyálcsepp jut ki.

Egyébként a textilbe könnyen varrható egy kis zseb, ahova további szűrőanyagot tudsz bedugni a szövet közé.

2020. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es. Aztán szerinted Gizi néni foglalkozik azzal, hogy zsebekbe szűrőanyagot dugdosson? Mert szerintem zsebet sem varr, mint ahogyan sok varrodában sem hiszem.
2020. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!