Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hol vettetek kutyaágyat,...

Ti hol vettetek kutyaágyat, és mennyiért?

Figyelt kérdés
Yorkinak. Olyat gondoltam, aminek jó puha szivacsos körben a széle. Szerintetek hol vannak ilyesmi kutyaágyak, amik jók, tartósak kényelmesek, és esetleg gépben moshatók is? Fressnapfban láttam ilyesmiket, de azok nagyon nagynak tűntek, elveszik benne a kutyám:) Meg egy kicsit húzós árban voltak.

2014. aug. 31. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ne vegyél, felesleges. Mi vettünk (szintén yorkinak) és soha 1 napot nem használta. Viszont imád a fotelben aludni, vagy a kanapéhoz tartó kispárnán. A kispárnát végül is ő használja.
2014. aug. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisállatkerben vettem, spánielnek valot, 4500 volt, de széthúzgálta, pár hét alatt szétszakadt. Ne költs rá szerintem sem, ha szeretsz varrni, a neten találsz szabásmintákat, fillérekből kijön, olcsó és egyedi :)
2014. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a zooplus.hu-n vette egy nagyon jó benti plüss fekhelyet, 17 ezer forintért. A kutyám nagytestű, ezért volt ilyen vészes az ára egy Yorkinak már 3-5 ezerért is nagyon jó minőségeket lehet kapni. Az enyém mindig használja ha beengedem a házba, és megérte megvenni mert előtte hónapokig kerestem a megfelelőt, mert nem mindegy mi díszeleg évekig a lakásban. :D

Egyébként a kutyám sokat rágta kiskorában a szélét és SEMMI baja nem lett, nagyon jó minőség! Royal Pet a márkája, kistestűeknek sokkal nagyobb a választék! :) Azt hiszem ennek a márkának vannak ilyen extra kicsi változatai is, tuti találsz valamit a kutyádnak!

2014. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Putnoki Zsuzsi így van fent facebookon

3000Ft-ért gyönyörű és jó ágyakat csinál. Kutyáim szintén yorkie imádják!

Eredetik és nincs belőlünk még egy

2014. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a zoofast.hu-ról rendeltem, egy tacsinak, 4200 ft volt.

Elég jó a minősége is, teljesen meg vagyok vele elégedve, a kutyus is szeret benne aludni.

2014. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!