Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mièrt mindig...

Szerintetek mièrt mindig gonoszabb, utálatosabb emberek várják el a legjobban, hogy kedvesek legyenek velük?

Figyelt kérdés
Ezt általában megfigyeltem.Munkatársaim között is van olyan típus,aki gorombább,undokabb,sèrtődèkemyebb,mindent támadásnak vesz,ès annyira nem is kedvelik a többiek.Rájuk jellemző,hogy ha bárki is mond nekik valami nekik nem tetszőt,akkor ők vannak a legjobban megsèrtődve főnökre,meg a kollègákra.Múlt alkalommal az egyik túl sűrűn kèrt valami szivessèget,ami már számomra zavaró volt,majd elutasítottam(szèpen) ,ès nagyon berágott.Azóta nem szól hozzám.

2020. máj. 1. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kerdező Te pasi vagy nő vagy?
2020. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők tojnak a környezetük érzéseire és képesek másokra rányomni mindent. Tipikusan a magukban a gerendát sem, másban a szálkát esetek.
2020. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utóbbi igazad van.
2020. máj. 1. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem egy ember alapvetően nem sz arfej. Ha mar alapbol ilyenne valt annak is multbeli okai lehetnek, igy nyilvan attol ilyen elegedetlenkedo hogy az elet nem volt veluk kegyes... tehat bunkova valt, stb. Ez mindig belso konfliktusra utal.

Aki joban van magaval es az elettel az nem ilyen.


Hogy ebbol mit lehet levonni?

Az utobbi ember tehat jol van, ot a nem kedvesseg nem uti ugy sziven, mert tul tud lepni rajta.

Na de az az ember aki mar igy is falakat huzott maga kore, es pattanasig erzekeny a konfliktusra, az pont hogy igenis nagyon telibe talalja.


Az mar mas kerdes, hogy amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten, egy ordogi korbe kerult az illeto azzal, hogy mar bunkozik, mert mar az idegei tonkrementek adott esetben, igy allandoan azt eri csak el, amitol a legjobban tart. Mondhatni legjobb vedekezes a tamadas.


Par ilyen embert ismerek, mindet megertettem megismerve a multhukat stb. Ha a fal moge jutsz veletlenul, akkor rajossz ok sem szornyek.

2020. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt nem állítom,hogy szörnyek,de nem lehet minden viselkedèst jóváírni.
2020. máj. 1. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Ez jogos. Csak en a bekenek vagyok a hive, azert irtam ezeket, megertes nelkul meg nincs beke.
2020. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek tele vannak kisebbségi komplexusokkal,pszichés problémákkal.Ám ez nem mentség arra,hogy kisujjukat se mozdítsák a helyzet változtatása érdekében.Volt nem egy ilyen kollégám,tapasztalatból mondom,nem sokat tudsz velük kezdeni.Nem baj,az ha nem szól hozzád.
2020. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kèszsèges,ès kedves vagyok egy határig.
2020. máj. 1. 17:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor itt az a határ,mostantól ne legyél az.
2020. máj. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Akiket a legnehezebb szeretni, azoknak van a legnagyobb szükségük a szeretetre.
2020. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!