Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit akart évvel mondani?

Mit akart évvel mondani?

Figyelt kérdés
Barátom azt írta a haverjának, hogy szép lány vagyok, de a pizzazoba aki kiszolgálta őket pultos csaj nem egy kategória. Itt arra gondolhatott, hogy sokkal jobb nő mint én?

2020. máj. 3. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem feltétlenül jobb, hanem más.


Pl te szép kedves lány vagy, akinek udvarolna, a másik lány meg dögös és bevinné a pizzázó mosdójába, hogy megdugja. Vagy fordítva.

Más kategória.

2020. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ő inkább nagyon szexi és kívánatos, de csak annyi. Ez miatt legyek féltékeny vagy ne?
2020. máj. 3. 11:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne. Nyilván te is tudod, hogy kb "milyen kategória" vagy, az emberek már csak így skatulyázgatják magukat és egymást is, ez ilyen jellemvonás. A barátod "egyéni besorolása" nem jelenti azt, hogy jobban tetszik neki a pizzás gádzsi, csak annyit jelent, hogy eltér tőled. Még jó, hogy nem vagytok egyformák, mert meglehet, akkor a barátod se téged választott volna :)
2020. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nagy valoszinuseggel azt jelenti h jobb csaj mint te.

Az mas kerdes h minek nezegeted mas uzeneteit...

2020. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hat mivel vaoszinuleg nem simeri jol a pizzas csajt, csak a kulso alapjan mondta. Hasonitsd ossze a te es a pizzas kulsojet es vond le a kovetkezteteseket. Hogy nezett ki hozzad kepest?
2020. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várj, ha azt mondjuk legyél, akkor ráborítod az asztalt, a lányt meg elhordod mindenféle ribinek? Ne már, miért nem kérdezed meg a barátod? A semmiből mégis honnan tudjuk mi megmondani, hogy mire gondolhat a TE barátod. Nincs képünk egyikőtökről sem.
2020. máj. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most mi mondjuk meg neked, hogy mire hogyan reagálj? Mi vagy te, valami biorobot? 😳
2020. máj. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy ti mondjátok meg. De ha mondjuk veletek történne ez akkor mi jutna az eszetekbe? Hogy reagálnátok. Nyilván nekem nagyon rosszul esett.
2020. máj. 3. 12:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

De most mi a probléma? Nem azt mondta, hogy jobb bármiben is, hanem hogy más kategória. Ezzel van a baj? A Betty a csúnya lány is volt egy kategória, még jó, hogy vele se tenne egy kalap alá. Másrészről beláthatod, hogy igen, valószínű vannak nálad is szebbek, persze ez a pizzáscsajra még mindig nem biztos, hogy igaz, de hogy létezik ilyen, tuti. Ezt el kell fogadni. Nyilván nem tudom, hogy néztek ki, de a barátodnak is lehet egyfajta önkritikája, amivel belátná, hogy ő, és pl brad pitt, nem egy kategória. Te is beláthatod, hogy nem vagy Mariah Carey, de Betty sem vagy. A barátod veled van, mert az a kategória vagy, akivel lenni akar. Na most akkor mi az, ami rosszul esik? Frankón megvagytok, happy minden, te meg problémát generálsz magadnak, később meg neki... :)

Legyél felnőttebb kicsit, hidd el, meg fogja becsülni.

2020. máj. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ez a fejeben gondolat volna, fajdalmas. De hogy nyugodtan leirja a baratjanak, ez nekem zero tiszteletet jelent.

Szemely szerint ezt kevesbe tudnam megbocsajtani, mint egy megcsalast akar.

2020. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!