Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy az új lakótársad (albérlet) alkoholista?

Figyelt kérdés
Nem zajong, nem bunkó, csak megiszik 1 üveg bort naponta. (Mindkét fél fiatal nő lenne.)

2020. máj. 4. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nincs gond miatta vagy vele az ő dolga szerintem
2020. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Innánk együtt.
2020. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Néha csatlakoznék hozzá.

Vagy akár minden este, persze én nem iszok ennyit, de apránként elkortyolgatnék én is valamit.

2020. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Lehetnek olyan mellékhatások, amik rosszul érintenek. Pl. nem takarítja maga után a konyhát, összehányja vagy fossa a vécét, ivópajtikat hoz fel dorbézolni (idegeneket a közös lakásba) stb.
2020. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs vele semmi gond akkor semmit. Néha még én is csatlakoznék hozzá :D Nekem nagyapám 14 éves kora óta alkoholista, de abszolút nincsenek elviselhetetlen jellemei. Tudom, mert az ő lakásában nőttem fel, illetve tavaly kb 3 hónapig felújítás miatt ott laktam. Esténként néha én is megittam 1 doboz sört vele. Leginkább focimeccsek alatt :D
2020. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Láttál te már 1 üveg bor??

7deci az egész, nem sok. Régebben ha olyan hangulatom volt jóval többet ittam és nem hánytam vagy fostam tőle.

Most ha ő valamiért megiszik este 7 decit hát egészségére. Nem egész nap van berugva. Szóval kétlem hogy nem lenne igényes. Este dolga végeztével ha meg inni akar valamit hát hajrá, szíve joga.

Én nem szoktam inni, ha nagyon piálós hangulatom van akkor havi 1 ital, ha nem akkor 3-4 havonta egy egyszer iszok, mert koccintani kell (szülinap, névnap, újév vagy más örömteli alkalom).

De mivel alkoholista és 1 üveg így gondolom egyedül iszik és nem cimborál.

Max ha úgy van iszogatnék vele, ha másnem egy alkohol mentes valamit, vagy koktélt és dumálgatnánk. Lehet segítenék is neki és megszünne a probléma.

Nem művészet ez, meg tényleg 7 deci bor az nem sok. Kolis éveim alatt középsuliban ittam annyit egy este amit ő 1 héten nem inna meg.

2020. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Én csatlakoznék, de módjával.

Viszont az alkoholizmus az nem ez. 1,5 l/nap

Azaz ha kettő üveg lenne, de már reggeltől

2020. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#4: dehogy, ilyesmiről szó sincs!

Csak azért emeltem ki a kérdést, mert nem értem, egyszerűen Mindenki ennyire elfogadó lenne? Ugyanúgy jófejnek, normálisnak gondolnátok az illetőt emberileg?

2020. máj. 6. 12:36
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1 üveg bor nem sok, és valószínűleg nem is issza minden egyes nap.
2020. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Utálom ha valaki alkoholista :( Sosem ittam v dohanyoztam. ::))

Végülis ha nem bánt téged, v inkább zavar?

2020. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!