Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek milyen haj...

Fiúk, nektek milyen haj tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Váll alá, de maximum hátközépig érő legyen (alatta formátlan lobonc a szememben). Lehetőleg nem teljesen sima. A színe mindegy, mindenkinek más áll jól.
2020. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem a haja számít, mert annak színét, hosszát, simaságát, hullámosságát egyik napról a másikra megváltoztathatja. Tetsszen az alakja, arca, kisugárzása, jelleme! A haj csak dekoráció.
2020. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
87%

Sztem nem éppen jó ha a haját nézed sok más jobb dolog is van egy nőn mint a haja :)

A hajjal az a baj hogy változik, mindig nő, hullámosodik, vagy világosul.

2020. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 TR75 ***** válasza:
87%

Csak és kizárólag a 32,4 cm-es középszőke, egyenes haj (ha hullám van benne, inkább legyen kopasz), amiben makszimum 47 db ősz hajszál lehet (letört végű egy sem, az kizáró ok). A barna vállalhatatlan, a vörös kirívó, a feketét meg éjjel nem látom. A göndör ízléstelen, a hullámostól émelygek, az ombre proli, a melír igénytelen.


Miféle kérdés ez? :-o

2020. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Hosszú, copfba fogott.
2020. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#4-nek mondom hogy vártam már ezt a választ. egyszerűen érdekel hogy mi a népszerűbb a fiúk körében (nem akarok ahhoz alkalmazkodni❗️) ennyi, csak megkérdeztem.
2020. máj. 5. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Az összes (is).
2020. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TR75 ***** válasza:
63%
Na, ja.
2020. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Minden arc mas, es ami jol all egyiknek, nem all jol a masiknak. Pl a fru-fru.
2020. máj. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

A természetes hajat szeretem mindenkin. Mindenkinek az megy a bőrtónusához, és az adja a legjobb összképet.


Hosszra minél hosszabb, annál jobb. Engem nem zavar, amíg tudja kezelni, meg szép. A rövid haj nem vonzó, nem nőies.

2020. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!