Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik testalkat,...

Nektek melyik testalkat, illetve testfelépítés tetszik egy lányon?

Figyelt kérdés

1. Vékony, karcsú, szinte alig van izom.

2. Nem sovány, nem is túlsúlyos, de van mit rajta fogni.

3. Egyáltalán nem vékony, hanem van rajta izom(most itt nem kigyúrt, hanem egészségesen sportos alkatról beszélek)

Válaszokat is előre köszi. 16/L


2013. júl. 31. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
1
2013. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

Mindhárom tetszik. :D

20/f

2013. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Első

21/F

2013. aug. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Talán a harmadik, de csak akkor, ha csak annyira izmos, amennyire még a női kategóriába belefér.
2013. aug. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a sportos a kedvencem, de mindegyik tud tetszeni! :)
2013. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

egy kis elkeseredés miatt írtam ki ezt a kérdést, de örülök hogy valakinek tetszik a 3. típus, én is ilyen vagyok:)

2013. aug. 2. 12:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha pasi lennék, akkor mindenképpen a kicsit sportos, de ugyanakkor formásabb lányok jönnének be, pasiban is ezek jönnek be a legjobban, úgymond van mibe kapaszkodni,van mit fogdosni. A vékonyak nem igazán izgalmasak se nem szexisek, akármilyen forró ruha legyen rajtuk.
2013. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1 vagy 3!!
2013. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fenti szöveg alapján egyértelműen a 2-es. Az egyes semmiképp. De neked sem kellene szégyenkezned előttem, simán befutó lehetnél, ha elbírsz viselni egy 1-es típust. és főleg, ha nem ijedsz meg egy kis öleléstől. :)
2013. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alaque ***** válasza:
Nincsen "típusom", de általában elmondható, hogy legkevésbé a negyvenkilós porcelánbabák jönnek be. Egyébként az egyetlen lényeges szempont, hogy ne legyen szélsőségesen sovány, se szélsőségesen kövér, és legyen nőies. Az jó, ha van rajta mit fogni, de a BBW kategória azért már túlzás. Nekem.
2013. aug. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!