Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak 90%-a szerint miért...

A férfiak 90%-a szerint miért nem viccesek a nők?

Figyelt kérdés

Egyre több helyen látom vagy hallom ezt hogy a férfiak/fiúk szerint a nőknek/lányoknak nincs humorérzéke. Én személy szerint nem így látom mivel én nőként egy férfiakkal teli társaságban is elég sokszor tudom őket megnevettetni, ahogy más nők is.

Belátom hogy a nők 70%-a tényleg nem vicces, de szerintem van kivétel.

Miért gondolják/gondoljátok ezt?


2020. máj. 5. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
a képzeletbeli férfi ismerőseid szerint 90% szerinted csak 70%. Akkor olyan nagyot nem tévednek.
2020. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"Képzeletbeli" 🙂🔫
2020. máj. 5. 20:09
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Mert tényleg nem viccesek. Teljesen logikusan gondolkodnak, ezt már megtanulták, de se nem értik a poénok nagy részét, se gyártani nem tudnak ilyeneket. Van, hogy teljesen ártalmatlan szurkálódásokat (amiken egy másik pasi jókat röhög) komolyan vesznek és megsértődnek rajta. Néha viszont teljesen átlagos dolgokon kezdenek röhögcsélni. :)
2020. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként szintén úgy gondolom, hogy a legtöbb lány/nő nem vicces. Nekem elég sötét/szarkasztikus humorom van, ami a legtöbb lány szerint nem vicces vagy nem is értik, ellenben a fiúkkal. Amúgy pont nemrég olvastam egy könyvben, hogy a férfiak általában azt tartják jó humorú nőnek, aki nevet a férfi viccein.
2020. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatommal pontosítanék. Vannak nők, akiknek nincs humoruk, vannak, akiknek van, de teljesen más, mint a férfiaké, vannak akiknek van humoruk és jól kiegészítik egymást a férfiak humorával és sajnos vannak olyanok, akiknek olyan humoruk van, mint a nem túl értelmes férfiaknak, amin a hozzá hasonlók jókat röhögnek, de sokan kínosan érzik magukat a közelben. Arányokról nem tudok nyilatkozni, tippre a humortalan olyan 30%, a más humorú de még oké olyan 30, az hasonló humorú kb. 5-10%, a kínosan rossz humorú pedig 30-35%.
2020. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van. A maradék 30%.
2020. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én viccesnek gondolom magam. 25N
2020. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a légből kapott adatokat mikor álmodtad meg?
2020. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Evidens. Mert nem elég kifinomult a humorérzékük, hogy a mi magasröptű poénjainkat megértsék. :D

Komolyra fordítva a szót, szerintem a férfiak között is ritka a jó humorú, (vagy csak velem nem mernek viccelődni). Van olyan nő ismerősöm, akivel hülye szóviccekkel fárasztjuk egymást és olyan férfiismerősöm is, akinek minden viccet külön magyarázni kell, pedig egyébként nagyon értelmes.

2020. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Én nem így fogalmaznék. A nők 70 százaléka túl hülye és műveletlen a más piszkálásán túlmenő humorhoz.
2020. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!