Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kinek, milyen ember üzeneté...

Ti kinek, milyen ember üzenetére, leveleire nem szoktatok válaszolni ( privát, nem hivatalos)?

Figyelt kérdés
E-mail, fb-messenger, viber, skyp...-on érkező levelek, üzenetek nem hivatalos ügyekben
2020. máj. 6. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Akiről tudom, hogy csak azért írt mert unatkozik.

Semmit nem akar, csak hogy szórakoztassam.

Vagy akiről tudom, hogy energiavámpír és csak panaszkodni akar.

2020. máj. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem szerencsére nem üzenget senki.
2020. máj. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem üzenget nekem alapvetően senki. De az ilyen értelmetlen esetleg beeső rejtett promóciós megkeresésekre nem szoktam válaszolni
2020. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Itt a névtelenül íróknak, vagy kulturálatlan (ezek egyszersmind névtelenek is) levélíróknak.
2020. máj. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak idegenek üzenetére nem válaszolok.
2020. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Az idegen nyomulásra semmiképp. Mikor valami idióta jön és kép alapján belém zúg annyira, hogy neki muszáj nyalni a seggem meg fényezni magát bemutatkozásként, hogy ő aztán mennyire meg akar ismerni meg mit tudom én... Ember, fogalmad sincs rólam. Ez nem a dedó, hogy egy idegen, csinos kislányhoz odamész a homokozó szélén, megfogod a kezét és onnantól ti már randiztok. Fogalmad sincs arról sem, hogy nyitott vagyok ismerkedésre vagy sem. Főleg, hogy a legutóbbi kapcsolatom óta kitettem a profilomra, hogy kapcsolatban vagyok. És ez nyilvánosan látható. Aki arra nem méltat, hogy mielőtt rám ír, megnézze a profilomon, hogy ki/mi vagyok, az mit akar velem ismerkedni? Fingja nincs rólam csak eldurrant az agya a képeimtől és tolja neki a szart. Rühellem az ilyen álérdeklődő embereket. Beszélgetni sem lehet velük, pont azért, mert ilyen ostobák.


A másik kedvencem a lifecoachok "jaj, te olyan pozitívnak tűnsz" szopkodása. Arra sem reagálok.


Semmilyen MLM szagú baromságra


Meg arra sem, ha valaki ingyen munkát kér tőlem. Volt ilyen is.



Bár mostanában lehet, hogy visszaírnék, van egy "FAPRIB-Fenyegető Aurás Privát Beszélgetések" Csoport Facebookon, ahova az összes hulladék üzenetet, zaklatást, szánalmas nyomulásokat fel szokták tenni és akkor együtt röhögünk az idiótákon. Oda szeretnék contentet gyártani, ezért néha visszaírok.

2020. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Képekre, videókra általában nem reagálok, idegeneknél szitkozódót, szexuális ajánlattevőt kapásból tiltom.

Volt már olyan, hogy valaki összekevert mással fotóm alapján, neki normálisan válaszoltam, és javasoltam, hogy szólítsa meg élőben az illetőt, ne tippelgessen a neten, hogy ki lehet, mert könnyen lehetnek ilyen félreértések, remélem, összeszedte a bátorságát.

2020. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha túl hosszú levelet írok, nekem már többször előfordult, hogy nem válaszolt vissza egyáltalán az illető. Pedig nem energiavámpírkodni akartam, csak egyszerűen hatékonyabb írni egy hosszú levelet, amiben leírom, hogy mi történt velem, mint váltogatni a kétsoros emaileket.
2020. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én az olyan ismerőseim üzeneteire nem válaszolok, akik csak akkor keresnek ha akarnak valamit...
2020. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek válaszolok, attól függetlenül, hogy ki az és mit akar. aztán vagy folytatom vele a beszélgetést, vagy lezárom és elköszönök.
2020. máj. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!