Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem küldik ki a személyi...

Ha nem küldik ki a személyi igazolványomat és évekig nem a kártyát hanem a róla készült papírt mutatom meg hivatalos helyeken akkor megbüntetnek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kukdik ki, neked kell bemenni erte.
2020. márc. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
30 napig ervenyes a papir, megbuntetnek.
2020. márc. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják elfogadni a papírt.
2020. márc. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De az összes helynél elfogadták a papírt amin a személyi adataim vannak és már két éve nem küldték ki a kártyát.
2020. márc. 8. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Te ennyire hulye vagy, hogy 2 éve nem jatsz utána...
2020. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a papírt elfogadták. Ha néhány év múlva csináltatok mégegy személyit és megkérdezik hogy miért nem mentem be az elôzô kártyáért abból lesz valami baj?
2020. márc. 8. 12:30
 7/10 Micimacko67 ***** válasza:
Kerdező ezt már kérdezted! Elsőre nem értetted meg, hogy nem küldik ki hanem be kell érte menni?
2020. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt, értem hogy be kell érte menni de megbüntetnek? Eddig elfogadták a papírt és ha csináltatnok egy újat akkor megbüntetnek hogy nem mentem be érte? Azt, értem hogy be kell menni de megbüntetnek hogy nem mentem be?
2020. márc. 8. 14:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha büntetés jár érte, akkor minél később mész, annál nagyobb lesz a büntetés, tehát nincs mire várnod.
2020. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De miért jár érte büntetés mikor a rendôrök egy csomószor igazoltattak, nem mutattam meg semmit hanem bediktáltam az adataimat és sokszor mondták hogy rendbe vagyunk. És a papíron az adatok ugyanazok. Akkor miért járna érte büntetés ha a papíron ugyanazok az adatok?
2020. márc. 8. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!