Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar lebeszélni egy...

Miért akar lebeszélni egy barátom arról, hogy folytassam amit elkezdtem?

Figyelt kérdés

Elkezdtem franciául tanulni, tökéletesíteni akarom a német nyelvtudásom, félre kezdtem tenni egy vállalkozásra (eddig szinte monopol alapötletre hangolva), sportolni kezdtem (itthon persze) stb. Tehát elkezdtem összeszedni magam, de azt hajtogatja hogy ez sok nekem, ne csináljam, lemerítem magam, kicsi azvesély arra hogy sikerülni fog, meg ilyenek.


Nem akarok arra gondolni hogy irigykedne, de attól tartok így van. Ugye nincs igazam? Tudni akarta mi lesz pl. A vállalkozás alapja, de azt mondtam neki hogy ha elindult akkor látja, addig privát dolog. Ez is lehet baj?



2020. máj. 6. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Féltem nyilván mindenkitől az üzleti ötletem, de tapintatosan mondtam ezt el neki. Mondtam hogy erről csak én tudok, nem kivételezek senkivel.
2020. máj. 6. 20:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Irígy. Fél hogy jobb leszel mint ő ezért lehet hogy később elhagyod. Csak le akar húzni de ne hagyd magad :)
2020. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
A is lehet, h csak ovni akar, mert tenyleg sok dologba fogtal bele egyszerre. Tudod, aki tul sokat markol egyszerre... :) ha irigy lenne akkor szerintem picit durvabban leszolna.
2020. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet irigy, de lehet, h csak maskepp all az elethez es alapvetoen mindenki szeretne a sajat eletfilozofiajat masokkal elfogadtatni, es ha meggyozne akkor a sajat eletvitelet igazoltnak latna, nem kell szerintem foglalkozz ezzel, te csak eld ugy az eleted ahogy te jonak latod
2020. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Háát... félek de lehet az elsőnek van igaza. Elég bosszúsnak hangzott mikor mondta (hívásban beszéltük), mintha olyan tenyérbemászó lennék hogy ezt érdemelném. Egyetlen barátja vagyok évek óta. Ő kérdezte mi van velem, én csak elmeséltem hogy milyen jól érzem magam hogy van mit tennem. Ben órákon át, annyiban foglaltam kb össze mint itt.
2020. máj. 6. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Honnan a retekből tudhatná bárki, aki egyikőtöket sem ismeri?! Mit élveztek az ilyen ostoba, értelmetlen álkérdések kiírásában?
2020. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kösz. Objektív véleményeket akartam, azért tettem fel ezt az "álkérdést" :)

Az ismeretlen szem olyat láthat amit én vagy olyan aki ismer minket nem, azért.

2020. máj. 6. 21:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Demotivalo emberekkel soha nem szabad lenni. Ez alap.
2020. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 7/8 Időpont tegnap 21:12

De az "ismeretlen szem" nem is lát titeket. Ennek kb. annyi értelme van, mintha azt kérnéd hogy mondjunk véleményt egy festményedről, anélkül hogy megmutatnád.

Ez csak arra jó, hogy ha a sok eltérő válasz között találsz olyant, amire te is gondolsz, akkor hamis megerősítést nyerj.

2020. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet az is, hogy mivel a barátod, pont hogy jót akar neked.
2020. máj. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!