Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az igazi apukám nem akar...

Horváthrékacii kérdése:

Az igazi apukám nem akar megismerni 13 éve születésem óta leszarja a fejem hiába írtam neki soha nem írt vissza, az egész családja . Sajnos nem tudom hogy mit tegyek folytassam tovább a keresést vagy feladjam? SEGÍTSETEK.

Figyelt kérdés
Fontos lenne
2014. dec. 31. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem hagyd.

Te megpróbáltad, most már rajta a sor, ha szeretne megismerni, tudja, hogy te nyitott lennél rá.

2014. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Szard le te is, akkor is, ha esetleg később észbe kapna, hogy egyébként van egy lánya. Az ilyen nem érdemli meg, hogy még te keresd őt, próbálj jóba lenni vele stb... Majd rájön amikor már késő lesz.
2014. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
76%
Édeske, ez egy tipikus helyzet aminek tipikus megoldása: ne foglalkozz vele! Mutasd meg neki, hogy te boldog vagy nélküle! Legyen csodás éved 🎉🎉
2014. dec. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Mától tényleg nagyivbe leszarom a fejét .Nem fogok megalázkodni előtte. Én egyszer mondtam neki most vagy soha nem válaszolt így járt. Mégegyszer nagyon köszönöm!
2015. jan. 1. 00:37
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Szard le. Miért akarsz megismerni valakit akinek te nem kellettél?
2015. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

tökmindegy. akár folytatod, akár nem, ezt a 13 évet nem pótolhatja be semmi. Majdnem felnőtt vagy. minek kell neked egy apa már?


De tudom milyen ez, téged akkor is hajt majd egy vágy, az apád után. Ha nem figyelsz, az egész életedet tönkre vágja majd az elveszett apád keresése. a figyelem keresése, amit tőle sohasem kaphattál meg.

2015. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kerekedj fel,és toppanj be a nagyszüleidhez.Meglátod hogy fogadnak,ha ellenségesen köszönj illedelmesen és menj haza.ha intelligensek,már pedig miért szemétkednének egy 13éves lánykával akkor még jól is elsülhet a dolog.legalább magadnak adsz egy esélyt megpróbáltad.Amúgy sosem fogsz megnyugodni,mert mindig hajtani fog a "miért"...hajrá!
2015. jan. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem sem késő még rendbehozni!

Még csak 13 éves vagy, később már sokkal nehezebb lesz.

Ne foglalkozz az eltelt 13 év hiányosságaival, azzal törődj hogy az előted lévő éveket ne szalaszd el, mert aztán felnősz és már más dolgok lesznek fontosak.


Keresd fel!

Ha épp nem alkalmas, akkor menj újra egy már megbeszélt időben.

Ha pár próbálkozás után is úgyérzed, hogy le vagy rázva, akkor hagyd, mert akkor nem vagy fontos neki.

Esetleg pár hónap elteltével próbálkozz újra, vannak emberek akik nehezen nyílnak meg.

Nem bíznak meg könnyen még egy gyerekben sem, mert például azt hiszik, hogy valaki más beszélte rá őt valamilyen érdek miatt, hogy menjen oda.


Igazából kár felelősségre vonni, vagy hibáztatni, ha találkoztok, mert ezzel csak ellenszenvessé teszed magad.


Már az elején közölheted nyugodtan, hogy téged nem érdekel a múlt, nem érdekel, hogy mi miért, számára most születtél meg, hát bánjon úgy veled.

Ne is hagyd, hogy magyarázkodjon, erre csak azt mond, hogy ami volt elmúlt.


Aztán meglátod, hogy hogyan alakulnak a dolgok.

2015. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem az az igazi apád, aki megcsinált, hanem az aki felnevelt!
2015. jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Miért akarsz magadnak feleslegesen fájdalmat okozni? Ha bármit is akarna tőled, akkor reagálna a megkeresésre. Nyilván jogod van megismerni, de ő láthatóan ezt nem szeretné. Ha úgy véli, hogy csak a nyakába varrtak egy gyereket, akit ő nem akart, ezért igyekszik is megfeledkezni róla, akkor ne hidd, hogy nagy örömmel fogadná, ha ráerőszakolnál akárcsak egy találkozást is. Ne idealizálj egy olyan embert, aki megszabadult tőled és ehhez tartja is magát, inkább fordítsd az energiádat azok felé, akik jelen vannak az életedben és szeretnek.
2015. jan. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!