Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek...

Miért hiszik azt az emberek hogy ha csak lány barátaim vannak, akkor már, meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az kezdjük ott,nem nagyon szoktam amugyse foglalkozni,más emberek véleményével,néha le is szarom,ki mit gondol,de már ottvagyok,hogy nem értem,azért mert kevés a fiu barátom,és a lány barátaimra jobban számithatok,es sokkal többet vagyok velük társaságba,akkor az emberek,mindig megkérdezik,hogy,meleg vagyok..Sok futo kapcsolatom volt lányokkal,volt 1 éves kapcsolatom is,de,azt nem értem,hogy az emberek,miért ilyen előitéletesek?Talán baj,hogy,inkabb a lányokkal jobban kijövök? 20/F

2020. máj. 10. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg az a meleg, akinek csak fiú barátai vannak... miért nem vágsz vissza nekik?
2020. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Mert hulyék, de am a kategória eléggé elcsúszott.
2020. máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Mert a statisztika ezt igazolja. Nem baj, ha altatod magad, majd kialakul idovel, de aki qrvanak all, ne csodalkozzon...


Nem rosszindulatbol irtam! De hidd el, mar fiatal gyerekkent, amikor meg alig-alig van nemi orientacio, is latjak a tanarok, szulok, egyaltalan a felnottek, hogy a gyerek hova huz, kikkel erzi jol magat. 20 eves korra meg ez mar el is dolt.

2020. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha valaki ellenkező neműekkel van, az meleg...?

Fck logic.


Szerintem az a meleg, aki azonos neműekkel van. Nem?...

2020. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3: "hogy a gyerek hova huz, kikkel erzi jol magat"


És aki ellenkező neműekkel érzi jól magát, az meleg? Nemár.:DDD

2020. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is van egy fiúbarátom akiről ezt hiszik. Nem is tudom talán azért mert ha csak lányokkal barátkozik valaki, akkor egy idő után tudat alatt átvesz olyan viselkedést amit a lányok képviselnek(de nyilván nem annyira szembetűnő viszont észre lehet venni)
2020. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is a lányokkal jobban kijövök, mellette meg van egy gyönyörű feleségem. Most meleg volnék?
2020. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Már írtam, de most, ahogy gondolkodok, beugrott néhány dolog!


Vannak olyan primitív emberek, akik ha ellenkező nemű jön képbe, bármiféle vonzalomról is van szó (tetszik, hogy olvasott, művelt, vagy a sportteljesítménye miatt figyel fel rá, stb.), azt gondolják, hogy az párkapcsolat, pusztán azért, mert ellenkező nemű az illető, és azt is próbál belőle csinálni, holott az nyilván nem terjed ki mindenfajta vonzalomra mindig.

Tehát férfi és azt gondolja: férfi=barátság, nő=dugás.

Na most ő azt látja (hallja), hogy nem dugod meg/nem akarod megdugni.

Ennyi.


Most a többi gondolatom elszállt ...

2020. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaigen!

A másik, amit gondolhatnak, hogy mindet megdugod és csak mondod, hogy nem.

Azt meg túlkompenzálásnak hívják (intenzív nőzés), amit jellemzően tényleg a melegek szoktak csinálni.

2020. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a fiúkkal jövök ki jobban, világéletemben inkább fiús voltam, sosem érdekelt a divat, a csajos esték stb., inkább laza és egyszerű stílusom van (nőiesn is öltözök már munka miatt, de többre értékelem a kényelmet és a praktikus darabokat, mint a csinosat). A barátaim gyerekkoromtól szinte kivétel nélkül csak fiúk voltak, ezeknek egy része meleg, más része hetero. Mégsem a nőkhöz vonzódom, van párom, és korábban is csak fiúkkal volt kapcsolatom, a lányok abszolút nem érdekelnek. Sosem hitték rám, hogy leszbikus vagyok.

Szóval a te életed az enyém tükörképe. Abszolút hüly.eség, ha valaki emiatt melegnek gondol. Ez önmagában nem utal homoszexuális beállítottságra. A többiek viselkedése, mások dolgába való belekötése meg a saját szegénységi bizonyítványuk a rosszindulatuk miatt.

2020. máj. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!