Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Beszélni akarok a problémáimró...

Beszélni akarok a problémáimról, de amikor van rá lehetőségem nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valami nagyon nyomaszt mostanában és úgy érzem szóban kell róla beszélnem. Viszont nem szeretném a szüleimmel megosztani, mivel nem fogadnák jól, sőt kiakadnának. És én szeretnék inkább egy lelkisegély vonalon beszélni róla, de amikor tudom, hogy senki sem hall, egyszerűen nem megy. Akkor annyira nem emészt a dolog amikor egyedül vagyok, viszont amikor itthon vannak úgy érzem beleőrülök a gondolatba.
2020. máj. 11. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem erre vannak a barátok?
2020. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd rá a telefonra bekapcsolt diktafonfunkciónál,és hallgasd vissza!


Utána könnyebb lesz beszélni róla!

2020. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akkor itt nem az a probléma, ami téged nyomaszt, és amit te annak gondolsz. Az már csak egy mellékhatása, kivetülése valami másnak (a valódi problémának).


Nekem is rengetegszer van olyan, amikor valamire megoldást vagy választ akarok találni, és alig várom, hogy ide kiírjam, vagy a barátaimnak megosszam. Azonban amikor eljutok oda, hogy elkezdem ide kiírni, leírom nagyjából a dolgot, és bezárom, mert nem látom értelmét annak, hogy kiírjam, hiszen valójában tudom, hogy nincs, vagy nem tud a kérdésre választ adni, csak én saját magamnak. Ugyanez mikor elkezdem mondani a barátomnak, és mikor belekezdenék és ott vagyok a párbeszéd szituban, már egyáltalán nincs is meg az a nagy indíttatása annak, hogy megkérdezzem vagy elmondjam azt, amire gondoltam.


Tehát gondold át, hogy mi más dolgok vannak, amik téged nyomasztanak az életben. És először is azokra keress megoldást.

2020. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedd össze fejben a gondolataidat, írd le vagy csak mond ki!

Pl gyakori kérdésekre nyugodtan kiírhatod a problémáidat, anonim módon :)

2020. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!