Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig vágyódom az emberi...

Mindig vágyódom az emberi érintésért de amikor meg is történik vagy megölelnek hasonló akkor mintha nem tudnám lereagálni és nem jó érzés. Mintha nem is szeretném. Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
máj. 2. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Jól be vagy gubózva.

Nekem is vannan ilyen időszakaim. Amikor jobb passzban vagyok, nem zavar az érintés.

máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 jpeacefuler ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nem attól kapod az érintést, akitől jól esne. Vagy inkább intim jellegű érintés az, amire te vágysz.
máj. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Jól mondja a 2. Milyen érintésre vàgysz? Mert ha intim érintésre vágysz, hiányzik egy tàrs aki a szexen kívül is hozzád ér, megérint, átölel, szóval ha erre vágysz, akkor azt nem pótolhatja más. Ezért pl ha a munkatársad megölel, hülyén érezheted magad, mert nem arra vágysz, jólesik de mégis bezárkózol.

A szeretet nyelv egyik formája az érintés. Te használod ezt a szeretet nyelvet? Megsimogatsz egy kiscicát, kutyát, átölelsz egy gyereket, biztatásul megfogod valaki vállát beszéd közben? Figyeld meg magad, vannak -e ilyen jelzéseid, mert ha nincs akkor nehezen fogadod el màsoktól ezt az ingert. Nem vagy rá nyitott.

máj. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vágyom rá, nem szeretem, ha érintgernek, felém nyúlnak, kivéve ha masszászs.

Különben is indiában úgy köszöntik egymast, hogy összeteszik a kezüket, nem érintkeznek, mert azáltal átveszed a másik energiáit, ami esetleg negatív is lehet.

Minél több emberrel érintkezel, vagy szexelsz, annál zaklatottabb leszel es nyugtalanabb.

máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Autista vagy?
máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4

A felesleges érintgetésekre senki sem vágyik. Én pl nőként utálom ha akármilyen nemű is az illető de átlépi az intimszférámat. Volt egy női munkatársam, mindig a fülembe duruzsolva pletykálkodott olyan közel hajolt mindig, hogy rosszul voltam tőle, na ott én is éreztem, hogy rám ragasztja a negatív energiákat.

Viszont az érintés lehet pozitív energia átadás is. Ha szeretetet közvetít, mint amikor a kicsi lányom megölel vagy mikor a nagyim hálásan megsimogatja a kezem mert vittem neki ebédet.

De az érintés mindig bizalmi jellegű, vadidegenek és tőlem távol álló ismerősök ne adj isten általam nem kedvelt emberek nem léphetik át ezt a bizalmi határt.

máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus, szexuálterápia segíthet. Ismerős a helyzet, nekem oka van ennek.
máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha Freddy Krueger ölel meg azt nem szeretem.
máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!