Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kicsit álmodozóbb, képzelgőseb...

Kicsit álmodozóbb, képzelgősebb típusként lehet barátnőm, vagy csak a két lábbal a földön járó férfiakat kedvelik?

Figyelt kérdés
33f

#férfi #típus #társ #álmodozó, álmodozás #barátnő, prákapcsolat
2020. máj. 12. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Almodozni mindenkepp tudsz rola ;P
2020. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért ne lehetne? Nekem kifejezetten vonzóak az ilyen srácok, tekintve, hogy ez rám is igaz.
2020. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nekem inkább a racionalista az esetem, sajnos engem nagyon taszít az, mikor valaki nem arról beszél, ami lehetséges és reális, főleg a kapcsolatban (ahol korábban gyakran hitegettek és próbáltak beetetni).


Viszont úgy veszem észre, hogy a lányok többsége inkább álmodozó és vevő az ilyesmire. Szerintem mennyiségi alapon mindenképp előnyben vagy, főleg a fiatalabb korosztályban.

2020. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Mindenkit más vonz, szóval 100% van olyan lány, akinek te kellessz.

Másrészt, ha kifejezetten tőlem kérdeznéd: so-so.

Attól függ miről álmodozol. Ha arról, hogy 500 év múlva a jövőbe milyen lenne ha egy steampunk kalózhajón tombolnál, akkor azt mondanám vegyél vissza. Éjszaka jó ez, meg a könyvekbe s, de nappal... nem.

Ha viszont arról álmodozol, hogy 5 év múlva milyen lesz a KÖZÖS nappalink, illetve milyen tanfolyamon akarsz részt venni X év múlva... esetleg azon filózol akarsz-e gyereket, el tudsz-e képzelni a gyerekeid anyjaként, akkor oké. Szerintem nagyon cuki amikor valaki velem tervez jövőt, ha kicsit álomszerűen is.

De akkor is fontos a valóság, legyen alapja ezeknek a terveknek, ne akarj luxuslakást ha gyári munkás vagy.

2020. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam pont hogy előny lenne. És málam pont fordítva lenne az, amit a 4-es írt. Ha "lehetetlen" steampunk dolgokról álmodozol, az szerintem menő. :D Jó a fantáziád és kreatív vagy, szerintem ez pozitívum. Én meg nem szeretnék gyereket, szóval ha előállnál ilyenekkel, szakítanék. :D Viszont közös utazások jöhetnek, azt is szívesen hallgatnám, én is szoktam ilyenekről álmodozni (mondjuk én egyedül). És szerintem azzal sincs baj, ha valaki gyári munkásként luxuslakásról álmodozik, ha azt is megálmodja, hogy hogy fog odajutni.


Szóval látod, máris kaptál két teljesen ellentétes választ, szóval biztos, hogy lesz olyan lány, akinek be fog jönni ez.

2020. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem az elérhetetlen "hülyeségekről" álmodozom és képzelődök, hanem a barátnőről, házasságról, saját közös lakásról, családról, közös nyaralásokról és utazásokról, közös életról. Ilyesmikről. Így gondoltam, de bármíről szeretek álmodozni és képzelegni ha az valami jó és menő dolog.
2020. máj. 12. 21:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk néha azért szeretek a sci-fi és tudományos fantasztikus dolgokról is álmodozni. :) Az elég menő. Nem?
2020. máj. 12. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!