Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire baj az, ha minden...

Mennyire baj az, ha minden évben más írta alá a bizonyítványomat?

Figyelt kérdés

Nekem egyik évben anyukám, aztán apukám, volt hogy a nagymamám és volt, hogy a keresztanyám írta alá tanév végén.


Általános iskolai bizonyítványokban van egy vonal, ami alá az van írva, hogy látta szülő. Tehát kötelező volt aláiratni...


Titeket nem zavarna, ha minden évben más írta volna alá a bizonyítványkönyvet? Mert engem így felnőtt fejjel zavar, hogy mindig más írta alá. Van inkább ne foglalkozzak vele?


Köszi!



2020. máj. 13. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj
2020. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, azt se tudom hol van az általános iskolás bizonyítványom. Azt se tudom hogy egyáltalán aláírták-e? Állásinterjúnál érettségit, és képesítést igazoló bizonyítványokat előbb kérik.
2020. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval ha van középfokú végzettség, akkor az kiüti az általános iskolai bizonyítványt? Gondolom mindig a legmagasabb iskolai végzettséget igazoló bizonyítványt kérik. Az általános iskolai bizimet soha nem kérték. Érettségimet kérik ill. a szakmámat igazoló bizonyítványt.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2020. máj. 13. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Állásinterjún a kutyát sem érdekli, hogy kik írták alá. Meg se nézik sokszor.
2020. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Senkit sem érdekel

Sőt sokszor el se kérik az érettségit mivel már online fentvannak személyes adatokkal együtt

2020. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9.-ben volt legutóbb ilyesmi aláírva. :D Nem zavar.
2020. máj. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!