Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha összefirkàltàk a szakmunkàs...

Ha összefirkàltàk a szakmunkàs bizonyítvànyom akkor azt még elfogadja a munkàltató vagy màsikat kell csinàltatni?

Figyelt kérdés
Sajnos bele lett firkàlva.

#munka #bizonyítvàny
2019. okt. 16. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
És ki firkált bele, Obi? Autogrammot kértél a legnagyobb szekustól, akivel valaha találkoztál? :)
2019. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Éppen elfogadják, csak attól függően milyen meg mekkora firka, elég ciki.


Csak úgy mellékesen (vagy nem is mellékesen) megjegyzem, ez szélsőséges esetben akár 2 évig terjedő szabadságveszéssel is büntethető, (nyilván valami jelzés értékű büntetést kapna az illető ha tárgyalásra kerülne a sor, de akár ez is lehetne a büntetési tétel)

mert ez okirattal való visszaélésnek minősül!

2019. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Vajon mennyit kap, ha horogkereszt van belefirkálva?
2019. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami pálcika emberkékkel van gondolom összefirkálta. El tudom képzelni a munkáltató arcát, mikor meglátja, ezért a pillanatért megéri :D
2019. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az a legnagyobb esély, hogy a családban egy gyerek firkàlt bele. Jobb, ha azt mondod, hogy elhagytad és kérsz újat a volt sulidtól.
2019. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos hogy tudnak újat adni a suliban, egyszer volt is ebből egy botrány hogy az X év előtt kiadott bizonyítványok nincsenek nyilván tartva és nem tudják pótolni. De persze ha megoldható talán ezzel jársz a legjobban. Én megpróbálnám kiradírozni valahogy, pl. lehet kapni olyan radírokat amik kiszedik a tollat, filcet. Viszont ha olyan a szakmád ami hiányszakma akkor lehet hogy nem is érdekli őket, max. megmosolyogják és örülnek hogy találtak valakit :D Szerintem ha a bizonyítvány száma látszik meg nagyjából hogy milyen végzettség, mikor lett kiállítva azaz a főbb dolgok akkor nem lehet gond.
2019. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok munkaltato nem is keri a bizonyitvanyt.

En dolgoztam Magyarorszagon kb 6 kulonbozo vallalkozonal de egyik sem kerte a bizonyitvanyomat.

2019. okt. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!