Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondjatok okokat amikert...

Mondjatok okokat amikert erdemes elni, amik meg megerik a tobb evnyi tovabbi szarakodást es a sok kudarcot. Bármit?

Figyelt kérdés
Semminek sincs értelme, az egész élet egy jelentéktelen összevisszaság, ha sikereses vagy azért mert nincs mit elérned,nincs mire várnod igazán, ha kudarcokból tevődsz össze mint én,akkor pedig azért. Ha gazdag vagy azért ha szegény azért. Értelmetlen szenvedés az egész. Itt vagyok 18 évesen és gyakorlatilag semmit sem tudok felmutatni, egy egészségesnek mondható maradandó kapcsolatom sem volt, se semmi maradandót nem tettem le, a jegyeim szarok, jogsim sincs mert forgalmin is sokadjara huztak meg, igazi barátaim sincsenek, senki sincs aki mellettem állna mikor bármi gondom van, mindezek tetejébe még a matek erettsegin is sikerult megbuknom. Semmi eredményem semmi célom, az egész létem értelmetlen. Van egyáltalán bármi ok amiért még érdemes tovább vergődni mint a partra vetett hal hogy a végén megfulladhassak? Vagy egyszerűbb ha itt és most befejezem az egészet inkább már előre..

2020. máj. 13. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Találj magadnak egy álmot és harcolj érte...
2020. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Válts nézőpontot. Van, hogy belülről szarabbnak tűnik a helyzet mint valójában. Sikeres - kudarcal teli, gazdag-szegény na ezek csak pillanatnyi állapotok (2008-ban nekem pár hét kellett a 2 saját vállakozástól a munkaügyiközpontig). Szar jegyek? Legyen meg a bizonyítvány annyi a lényeg. Jogsi? Majd meglesz nem atomfizika a vezetés. Kapcsolat? Ha annyi energiát fektetsz a párkeresésbe mint a depibe és önsajnálatba még megcsalással is fognak vádolni :)
2020. máj. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
"ha sikereses vagy azért mert nincs mit elérned,nincs mire várnod igazán" Fogalmad sincs róla mi a siker
2020. máj. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd megértelek az ember a kudarcait nehezen éli meg, de találj egy célt, gondold végig mit akarsz elérni az életben és aszerint vezesd az életed.


Én is igencsak a padlón vagyok jelenleg, feladtam az otthoni életemet és belevágtam egy külföldi "kalandba" de ez a 2020-as év elintézte a vírus segítségével hogy minden elveszítsek. Nekem ez az év a nehézségek éve, a lemondások éve, a veszteség éve.


Azért mondom ezt mert bár nem látom mi fog még történni de belül érzem hogy ezeket most el kell fogadnom. Amit tehetek hogy igyekszem tovább építeni a céljaimat még így is. Nem baj ha így érzel ahogy most, ezeket is meg kell élni de nem szabad sokáig benne ragadni.


Én például tovább hajtok hogy megszerezzem azt a végzettséget amit akarok hogy később jobb munkám legyen. Az hogy milyen jegyeid vannak.. senkit nem fog érdekelni hidd el. Valahogy vergődj át rajta és kész :)


Minden jobb lesz ne izgulj.

2020. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy érzek most. Barátnőm sohasem volt, barát, haver csak 1-2. A magány kb végigkísérte az eddigi életemet de úgy látom a java még csak most jön. Mert diplomával a kézben már 1 éve kínlódok az álláskereséssel hogy végre pénzhez jussak és ne szülőktől kelljen kérnem. Most jutottam el a végpontig. Egész hétvégén ki se akartam bújni az ágyból, semmihez nem volt kedvem emiatt. Hogy mi az értelme? Talán a sör, a csoki. De jelen pillanatban én sem találom.
2020. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élni nem érdemes. Szar az egész. Az élet csupa szenvedés,semmi más.
2020. júl. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!