Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gáz,ha fiú létemre szerete...

Nem gáz,ha fiú létemre szeretem a romantikus filmeket?

Figyelt kérdés
Szeretem a romantikus filmeket.Van hogy egy nap többet is megnézek.Az tetszik bennük,hogy általában nyugodtak ezek a filmek,nincs lövöldözés,nincs vér,sokszor amit a filmben látunk akár a valóságban is megtörténhetne.És amit még el kell mondanom,nem vagyok meleg.Szeretem a nőket,de én nem tetszettem annyi nőnek,mint amennyi nő tetszett nekem.

2020. máj. 14. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az! Mindenkinek más tetszik, emiatt ne szégyelld magad.
2020. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedvencem nincs.Vagy inkább úgy mondanám,sok kedvenc romantikus filmem van.
2020. máj. 14. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak az ilyen romantikus lelkületű fiúk??? :O Én miért nem találkoztam még egyel sem? :D
2020. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne gáz?

Elég gyökér felfogása lehet annak, aki melegnek néz valakit, amiatt, hogy milyen filmeket néz...

2020. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most éppen azon gondolkozom,melyiket nézzem meg ma este:)
2020. máj. 14. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem az.
2020. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de csak titokban nézek ilyen filmeket, mert nyugisak, ellazít, nem kell sokat gondolkodnom közben. De valamiért cikinek érzem. Olyan mint az ASMR videók a YouTubon. Rejtegetem, mint a drogot szokás. 28/f
2020. máj. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
dehogy gáz!! Én szeretem ha valaki ilyen!! Legalább tudok vele közösen filmet nézni xddd
2020. máj. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!