Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem a tolakodó...

Hogyan kezeljem a tolakodó embereket?

Figyelt kérdés
Egy idősödő szomszédnő, akinek a gyerekei felnőttek, unják egymást a férjével, és folyton programokat csinálna, ír nekem hogy jöjjek át, ha becsöngetek pl. vajat vagy tojást kérni, máris behív és csak beszél, beszél és beszél. Facebookon is vagy zargat vagy cicás videókat küld, nem merem letiltani, mert sértődés lenne. Ráadásul elég "erőszakos", ha nemet mondok valamire, erősködik, visszakérdez. Bocsi ha hosszú! Hogyan rázzam le sértődés nélkül? Az alsó szomszédom, így néha látnom kell ha nem akarom is...

2020. máj. 16. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy pl.: csak péntek du. keressen a h*-vel.
2020. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
???
2020. máj. 30. 09:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Sikerült lerázni?
2020. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha úgy vesszük, alig vagyok otthon és egyszer találkoztunk egy hónapja, akkor gyorsan 'mennem kell' mesével otthagytam! :)
2020. okt. 18. 14:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!