Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szánalmas vagyok, ha szorongás...

Szánalmas vagyok, ha szorongással küzdő férfiként nem tudok kiállni magamért?

Figyelt kérdés
Régen sokat vertek az iskolatársaim, a szüleim is, gyenge mentális és szociális készségek miatt. Ilyen vagyok most is. Szégyen ék érzem magam, mert a munkahelyemen túl sokszor "rezzenek össze" a pszichoterrortól. 38 évesen is megkapom így is, hogy szánalmas alak vagyok, mert félek a kihívásoktól, az ingerküszöböm alacsony, és semmilyen konfliktus helyzetet nem vagyok képes önállóan megoldási és nem számít kezeltetem magamat vagy sem akkor is szánalmas vagyok és megérdemlem, hogy így bánjanak velem.

2020. máj. 17. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Az ilyen ember mélységesen elitélendő.
Nem, viszont muszály pszichiáterek fordulni.
Ebből lesznek a sorozatgyilkosok. Mielőbb börtönbe vele.
Ha tehetem, inkább rajtuk töltöm ki a bennem felgyülemlett feszültséget.
Ahol lehet, ott rúgok beléjük, kiröhögöm, mert ez olyan trendi.
Azt akarom, hogy szenvedjenek.
Jó érzés verni őket és nézni, ahogy félnek.
Nem, semmiképpen sem.
Nevetségesek.
86 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Olyan sok jó szavazási opció van, kár hogy csak egyet lehet jelölni.
2020. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sokan ismerjük az érzést, és borzalmas amikor uralja az életed!

Egy jó szakemberrel helyre lehetne tenni a világot!

Mert közhely de igaz: ha meg akarod változtatni a világot, először neked kell változni!

2020. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem szánalmas, viszont mindenképp segítségre van szükséged.

Keress fel egy szakembert, hidd el segíteni fog.

Ha úgy érzed szeretnél róla beszélni, nyugodtan írj.


Annak pedig, aki a ,, Jó érzés verni őket és nézni, ahogy félnek.,, lehetőségre szavazott, nem kívánok semmi mást, csak hogy ők is éljek át.

Szívből kívánom!

És szintén javaslom szakember segítségét!

2020. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%
Csak én érzem úgy a szavaidból, hogy te élvezed, ha szánalmasnak neveznek? És ezt próbálod itt is kiprovokálni? Kis mazochista, te:)
2020. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Elszomorodtam, mikor megláttam a valaszlehetosegeket.

Nem vagy szánalmas.

2020. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
egyet értek a #1-es válaszadóval!!!
2020. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi oka nem lehet egy embernek, h megalazzon vagy megverjen egy masikat, esetleg bantalmazzon. Nem azert vertek a szuleid, mert gyenge kepessegekkel szulettel, hanem mert bortonbe valo rohadekok. De az egesz kerdesedbol sut a negativ onkeped ami miatt nem is tudod megvedeni magad, mert ugy erzed, h neked ez jar. Ugyan ebbe a cipobe jarok, szoval tudom mirol beszelek. Pszichoterapeuta kell, mert ha igy eled le az eleted hatralevo reszet csak ido kerdese es teljesen belerokkansz. Akik meg arra szavaztak, h megvernenek stb... Ah, szanalmas.
2020. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős ez az érzés, én is élek meg hasonlót a mindennapokban, bár azért enyhébb változatban.

Nem vagy szánalmas emiatt, hiszen nem tehetsz arról, hogy ilyen lettél! Viszont ehhez mindenképpen kérd szakember segítségét, mert ide már mindenképpen az kell!

Sok sikert kívánok, és, hogy ne add fel soha, mert azt nem szabad! 😉

2020. jún. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és sürgősen felejtsd el ezt az "úgyis megérdemlem" hozzáállást, mert egyrészt abszolút nincs így, másrészt pedig ezzel nagyon sokat rontasz az esélyeden ahhoz, hogy rendbejöjj!!
2020. jún. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, miért nem kezdesz bele egy olyan sportba, ami baráti légkörben tanít meg fizikailag és szellemileg küzdeni, férfiasan viselkedni, és reagálni, ha támadás ér.

Nagyon sokat változtatna a pszichés állapotodon!


Nem kell feltétlenül küzdősportra gondolni, első körben elég ha focizol, az is megtanít erre valamilyen szinten, vagy a vívás, ami küzdősport ugyan, de közvetlen fizikai ütések nélkül

2021. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!