Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen férfi tulajdonságok...

Milyen férfi tulajdonságok azok amik taszítják a nőt?? Már mint külsőleg és belsőleg is ??

Figyelt kérdés
Gondolok és az arc felépítésére vagy a testlalkatra tehát kire nem tekintenek férfiként a nők??? Kire mondják hogy nem vagy férfias ??
2020. máj. 17. 22:39
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
aha akkor jó
2020. máj. 18. 14:54
 22/27 anonim ***** válasza:

Belső: buta, hiú, kicsinyes, fillérb@szó, szóf0só, egocentrikus, tiszteletlen, behízelgő, ravasz/ügyeskedő


külső: csak lágy arcvonások, beesett áll, keskeny váll-széles csípő, túlsúly, túl izmos, kopasz/odik, rövid húsos virsli ujjai vannak

2020. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
aha
2020. máj. 18. 21:13
 24/27 anonim ***** válasza:
61%

Belső:

Nyálas,

Túl tökéletes,

Kikerdez mit szeretek, és ő is ugyanazt5 csinálja,

Mindenhez hozzá tud szólni,

Állandóan bámul, bámul,

Egyből szerelmet vall, mindig az legyen amit én akarok.

Tehát hazudik.

Magáról nem sokat beszél,azt is félvállról.

Túl jófej, túl sok

Előadja milyen fasza gyerek,


Külső:

Büdös száj,

Rohadt,hiányos fog,

Túl illatos

Csúnya beszéd,

Megjatszott intelligencia, egybol kiszurom,

Kamu dolgok

Legyen inkább kínai de vállalja fel.

2020. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
aha értem
2020. máj. 18. 22:59
 26/27 anonim ***** válasza:
Szeretem a metroszexuális férfiakat. Szerintem fontos, hogy igényes, ápolt legyen egy férfi. Kimondottan szeretem a borostát. A szakáll sem gond, csak ne összevissza álljon. Az illat meghatározó. Ismerek olyan férfiakat akik nem dezodorálnak de izzadékonyak és csodálkoznak, hogy nem sikeresek a csajozásban.. taszít ha káromkodik a férfi, fölényes, nagyképű, ostoba vagy egy tapló. Legyen magabiztos, megértő, figyelmes, beszédes, kezdeményező.
2020. szept. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
aha
2020. szept. 2. 15:19
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!