Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen férfi tulajdonságok...

Milyen férfi tulajdonságok azok amik taszítják a nőt?? Már mint külsőleg és belsőleg is ??

Figyelt kérdés
Gondolok és az arc felépítésére vagy a testlalkatra tehát kire nem tekintenek férfiként a nők??? Kire mondják hogy nem vagy férfias ??
2020. máj. 17. 22:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindegy, hogy mit mondanak?

Nem beszélgetni kell velük...

2020. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ezt most mire írod?? nem értem
2020. máj. 17. 22:51
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Fogad legyenek rendbe, legalább is többször ezt hallottam.
2020. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
aha de azért biztos van valami konkrét dolog ami taszítja őket
2020. máj. 17. 22:57
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
Valamilyen tervednek kell hogy legyen ami motivál, ha azt látja a nő hogy a földet nezed menet közben akkor lehet tudni hogy nincs annyira önbizalmad.
2020. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
aha akkor lehet nekmazért nincsen önbizalmam mert a földet nézem és k=ozben j=on valki srácok rögtön zavarba gyövök jaj csak ne szoljon be jaj mi lesz velem mit kellen csinálno fogalam sincs miért jönnek ilyen gondolatok
2020. máj. 17. 23:09
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Külsőre mindenkinek más jön be, de még belső tulajdonságnál is vannak akinek ez tetszik, van akinek az. Nekem például bejön, ha a pasi vékony/ sportosan vékony testalkatú, másnak pedig inkább amacisabb/ erősebb testalkat jön be, nekem pedig ezek nem vonzóak.

Sokaknak bejön ha van szakálla egy pasinak, nekem ez sem tetszik, maximum a borosta, de az is csak akkor, ha illik az arcához. Adjon magára, ápolt legyen, ne legyen elhízva.

Belsőleg fontos nekem, hogy legyen életkedve, normális értékrenddel rendelkezzen, humoros, kedves és intelligens legyen. Ne legyen nagyképű, tiszteljen másokat is, lehessen vele bármiről őszintén beszélgetni.

Úgy gondolom ezek nem olyan teljesíthetetlen elvárások.

2020. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
jah értem
2020. máj. 17. 23:30
 9/27 anonim ***** válasza:
51%

kulsore : koszos, hosszu korom, zsiros haj, szajszag, rossz fogak, koszos cipo, pecsetes ruha, lathatolag kamu markas dolgok


belsore: onbizalomhiany, nagykepuseg, durva, szexista, viccek, harsany viselkedes, allando karomkodas, szemkontaktus kerulese

2020. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
aha köszi szépen
2020. máj. 18. 00:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!