Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegeket hogy lehet meggyóg...

A melegeket hogy lehet meggyógyítani?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 00:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%

Valahogy úgy, ahogy a te fejedben is rendbe kéne tenni a dolgokat..

Hupsz, az lehetetlen.

Sehogy. Valamiből akkor lehet "kigyógyulni" ha a beteg fél is tesz érte, de a melegek pont azért melegek, mert ezt az irányzatot szeretik.

2020. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
15%

Nem szereti az összes meleg azt, hogy ők melegek. Sokan el akarják ezt felejteni és normális életet élni.


Akkor 12es, ebből kiindulva ez egy betegség.

2020. máj. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
15%
Végbélkúp.
2020. máj. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%

Melegként mondom, hogy teljesen jól érzem magam így és semmi esetre sem szeretném, hogy "meggyógyítsanak". Hozzáteszem, mivel érintett vagyok, ezért tudom azt is, hogy nem lehetne megváltoztatni a beállítottságom, egyszerűen képtelen lennék szeretni vagy szexuális kapcsolatot létesíteni az ellenkező nemmel. (mielőtt bárki kiforgatná, nyilván semmi bajom nincs egyik nemmel sem és ennek semmi köze ahhoz, hogy kit képzelek el páromként) Egyszerűen nincs meg bennük az, ami a saját nememben vonz. Az meg hogy kit zavar ennyire, hogy legszívesebben a pokolba kívánná az ilyen beállítottságú embereket, nem teljesen tudom megérteni miért kell ennyire gyűlölködni. Én sem nyomom állandóan a "fhu, te hogy tudod ezt vagy azt szeretni, mi a jó ebben" dumát, honnan tudhatnám kinek mi jön be és mit képzel el magának? Rengeteg olyan meleg párt láttam már, akikre csak ránézel és indokolatlanul is mosolyogsz, mert egyszerűen jó látni, hogy tényleg mennyire szeretik egymást, nemtől függetlenül :) Ha van egy normális meleg ismerősöd, barátod, családtagod, rokonod stb. legyen szó akárkiről, ne bántsd feleslegesen és ne akard "meggyógyítani", szerintem neked se esne jól, ha valaki rád erőltetné, hogy már pedig ő segít rajtad, mert ez szerinte és mások szerint nem jó. Hadd döntsem el én magamtól, hogy mi a jó nekem és hogyan érzem jól magam.

Aki pedig még nem fogadta el magát az ne féljen, higgyétek el nem vagytok rossz emberek emiatt és felesleges ezen kiakadni és depressziósnak lenni, ne csináljatok semmi hülyeséget. Ugyanakkor vigyázzatok néhány emberrel és ne féljetek elengedni azokat, akik ezek után teljesen másképp tekintenek rátok és rosszul bánnak veletek. Rajtuk kívül akadnak olyanok is, akikre tényleg érdemes időt szánni és nekik is ajándék lesz minden veletek töltött perc.

2020. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:
88%
Csak én érzem ezt a kérdést provokatívnak?:D
2020. máj. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

Már eleve az is hülyeség,hogy párhuzamba hozzák a mentális egészséggel.

Sokkal inkább fizikai természetű,hormonális,kémiai jellegű,mintsem mentális témakör.


Ez azért baj,mert ezzel azt sugallják,hogy a "fejében van valami baj".

Holott ez nem igaz.

A mentális betegség nem itt kezdődik.


Ahogy előttem is írta valaki,pl akik sztárokat istenítenek,vagy bigottan vallásosak,ők sokkal inkább mentálisan betegek.Azokat mégsem akarja "meggyógyítani" senki,mert vannak,akik ezekből élnek.

2020. máj. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
13%
Hűtőfürdővel. :D
2020. máj. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
89%

Ha tovább megyünk a témában,és eltekintünk a mentális résztől,egyáltalán mi számít betegségnek?


Az,ami az egyén életére nézve olyan hatással van,amivel nem képes élni.

Na,már most egy meleg miért ne tudna normális életet élni?


Ja,hogy nem áll be a birkacsordába,és nem él olyan életet,mint a heterók nagyobb része?

És?A heterók egy része sem akar/vagy nem lehet gyereke,és ettől még teljes életet élhetnek.

Sőt,sokkal károsabb,mint olyan emberek szaporodnak,akiknek nagyon nem kellene,azt sokkal inkább tartom mentálisan betegnek,aki úgy szaporodik,hogy 0 önismerete van,azt sem tudja mire vállalkozik,vagy mivel jár a gyereknevelés,vagy hogyan kellene.

Rengeteg sérült,beteg,mérgező,bántalmazó ember vállal gyereket.

Inkább ezzel kellene foglalkozni,nem azzal,hogy egy vagy több kisebbség nem csatlakozik a birkacsordához.

2020. máj. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
36%
Adsz nekik forró húslevest vagy antibiotikumot és kigyógyulnak utána náthából.
2020. máj. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%

Mennyi lightos iq-val rendelkező ember van itt. Titeket kellene meggyógyítani. Szánalmasak vagytok!

Tisztelen a kivételnek!

2020. máj. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!