Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet a kisebesedett...

Hogyan lehet a kisebesedett mellbimbót meggyógyítani? (Gynecomastia)

Figyelt kérdés
Gynecomastiára gyanakszom de ahogy olvastam másoknál csak emlőnagyobbodás volt.Sebesedésről sehol sem olvastam.Igazából már azt sem tudom hogy mikor kezdődött pontosan(talán 9 hónapja ). Emlőnagyobbodás annyira nem vészes sőt. Igazából a sebek zavarnak nagyon mivel néha a póló kidörzsöli és olyankor fáj.Csak leragasztva tudom néha csak elviselni de ez nem annyira jó.(Már az iskolában átöltözni is alig merek néha amikor le van ragasztva nehogy meglássák). Háziorvosnál voltam de ennek a pubertáskorban jellemző betegségnek mondta ő is (Gynecomastia). 16 éves vagyok ha ez segít valamit.Hogyan lehetne ezeket meggyógyítani ?Valamilyen kenőcs ezen segít? Bepanthent szoktam néha használni csak az meg csíp néha az elején. Ebben kérnék segítséget

#seb #gynecomastia #emlőnagyobbodás
2020. márc. 9. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A Bepanthen tökéletes, de ne néha, hanem rendszeresen használd.
2020. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!