Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek lélegzetelállít...

Hogyan lehetek lélegzetelállítóan okos és összeszedett? Többi infó lent!

Figyelt kérdés

A kérdés elmondja a lényeget, nem nagyon szorul magyarázatra, de ha jut eszembe valami, akkor természetesen pótolni fogom.


Amik az eszembe jutottak:

- Kitartó, folyamatos tanulás, dolgok átlátása, megértése az alapoktól a "csúcsig"


- Egészséges ételek, italok, sport, karban tartott lelkivilág - ezáltal hormonrendszer összességében


- Komplex problémamegoldó képesség fejlesztése, gyakorlása, javítása


- Önszuggesztiók, meditáció, miegyéb


Mi jöhet még szóba? Jöhetnek források angol, magyar nyelven, saját történetek, filmek, bármi. Minden infót szívesen fogyasztok a témához kapcsolódóan.



2020. máj. 18. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Minél jobban erőlteted, annál jobban befeszülsz és annál nagyobb szarnak fogsz tűnni.


A rutin szintjén jó, ha vannak ilyen dolgok az életedben, de tedd őket rugalmassá és tedd magad próbára.


Az általad leírt embertípusnak a spontaneitás a legnagyobb fegyvere. Az, hogy gyorsan adaptálódik és megragadja a lehetőségeket. Ha folyamatosan és kényesen a kis szokásaidra figyelsz, minden el fog menni melletted. És amint új helyre, helyzetbe kerülsz, szét fog csapni.

2020. máj. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy árva szóval sem mondtam hogy minden beszélgetésbe bele akarom fűzni Senecát vagy valami ilyesmi... nem tudom mi értelme volt ennek a támadó hangvételnek. Egy dolgot találtam benne hasznosnak, azt köszönöm.
2020. máj. 18. 23:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz urhajosnak Bajkonurban, majd ott szuperembert fabrikalnak beloled :)
2020. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En ugy tudom aki lelegzetallitoan okos, az mar egeszen kicsi korban megmutatkozik ... 5-6-7 eves korukban mar lepipaljak a felnott kortarsaikat.

Szerintem itt kezdodik a dolog, a tobbi csak maszlag.

2020. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Lelegzetallito okossaghoz azert az keves, hogy ajandek konyvet kaptal az evzaron a jo eredmenyeidert.
2020. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lelegzetelallito "okossag" (szleng) amugy buntetojogi kategoria :) Sok evet lehet kapni erte, igaz a sitten lesz ido kiokosodni. :D
2020. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rajottem: menj el papnak ... Ok ugy is holtig tanulnak tehat lehet, hogy megutik a mercet.
2020. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2020. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!