Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Figyelemzavaros vagyok vagy...

Figyelemzavaros vagyok vagy ostoba?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó a kategória. Néztem már el dolgokat a 39 év alatt pl. Víz nélkül raktam be a poharat a microba kávéhoz, vagy üresen. Öntöttem már colába nescafe port véletlen...felsorolhatatlan a baklövés. Munkahelyeken is.


A napokban történt eset miatt már erősen elgondolkoztam normális vagyok-e és nagyon szégyeltem magamat, hú ez iszonyat durva.


Az történt hogy a targonca,alá teszünk támfát és ahogy letette rá a rakás lécet a villát a témára tette és azt javasoltam álljon arrébb a targoncával, miközben csak a támfát kell arébbtenni a villa alól.


Kemény. MÁR ott vagyok jobb ha megsem szólalok tuti valami hülyeség lesz belőle.


Mi legyen, hogyan lehetnék figyelmesebb?-valami applikáció van erre?


Nem mindig vagyok figyelmetlen sokszor kiderül nekem van igazam, de ha hibázok akkor iszonyat gyerekes hibák, aminek már nem lenne szabad megesnie. Pl. Megszámoltam a lécet és eggyel kevesebb volt, vagy tíz sor kell rá de én ráteszek 11-12-sort...és utána a figyelmetlenségem miatt,szívok. Meg otthagyom a kesztyűm. A telot töltöre tettem és otthagytam úgy mentem vissza érte majdbem a kapunál félúton...



2019. okt. 27. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ember vagy, és kicsit szétszórt. Jobbnál-jobb videók vannak a fércbukon a témában. Pl amikor felnyitott platóval megy a teherautó és ledönti a hidat.:) Nekem többször volt, hogy egymás után kétszer főztem le a kávét a pultra, mert nem tettem alá a bögrét. Jobban oda kell figyelni, ennyi.
2019. okt. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Vagy skizofrén de nyugi fordíthatod előnyödre
2019. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
egy nő kell neked! tapasztalatból mondom,ha pár hónapig nincs szex, én is ilyen vagyok :D
2019. okt. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 ennek köze sincs a skizofréniához... egyébként csak szétszórt vagy, kedves kérdező :)
2019. okt. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a jelenben élsz, másról ábrándozol. Csak arra kell összpontosítani, amit éppen csinálsz. Kényszerítsd magad. Ha kell, magadban némán mondd, hogy most ezt csinálom... így... úgy...
2019. okt. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megfogalmazódik benned a kérdés hogy esetleg buta vagy e, akkor megnyugtatlak, biztos nem vagy az :) az ostoba emberek nem is sejtik magukról hogy azok..
2019. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak szétszórt vagy szerintem.

Tudnád,én milyen hülyeségeket szoktam csinálni!Ketten nagyon veszélyesek lennénk.:D

2019. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!