Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baj lehet velem?

Mi baj lehet velem?

Figyelt kérdés
Sikeres vagyok és jóképű, mégsem igazán kellek a nőknek. Valahogy a társalgás során úszik el az egész. Megmondom őszintén, régebben azt hittem, hogy elég lesz az, ha sikeres vagyok és mellette jóképű is, de nem. Valahogy nem. Aztán most meg ott tartok, hogy ezen az oldalon kell megkérdeznem, mégis mi a franc van velem.

2020. máj. 19. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a személyiségeddel van baj ki tudja?
2020. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is arra tippelek, hiszen, mint írtam, a beszélgetés, kommunikáció során történik valami.
2020. máj. 19. 21:24
 3/12 A kérdező kommentje:
*De nem érem, hogy mi, hiszen én belülről mindent jónak érzek.
2020. máj. 19. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Miben nyilvánul meg számodra, hogy a kommunkációval van a baj? Az, amit mondasz?
2020. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azzal van a gond, ahogyan mondom, vagy franc tudja. Tényleg nem tudom, ez csak sejtés, belülről nézve rendben találom.
2020. máj. 19. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ha valaki sikeres és jóképű még nem minden... Ezek mellé még kellenek az olyan tulajdonságok mint a kedvesség, odafigyelés és társaik. Például miről szoktak szólni a beszélgetések? Pontosan hol úszik el minden? Talán kissé félénk lennél (önbizalom hiányos bizonyára nem vagy tekintve hogy le jóképűzted magad) és nem találod a közös hangot a lányokkal? Az is lehet hogy szimplán eddig rossz emberek ajtaján kopogtattál.
2020. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A jóképűséget mondták többen is, ezt azért merem kijelenteni, de most nem is ez a lényeg. Szóval, úgy fogalmaznék, lehetséges, hogy túl jó ember vagyok. Ez furcsán hangozhat, de lehet, hogy ez áll a kudarcok mögött. Túl érzelmes, elmélkedős, túlzottan ügyelek arra, hogy másokat ne bántsak meg, visszafogott vagyok, és ezek miatt talán puhánynak látnak. Én itt érzem a gondot magammal kapcsolatban. De én egyébként ilyen vagyok, ezen már nem tudok szerintem változtatni. Mit gondolnak egy sikeres, jóképű férfiról? Hogy biztosan egy alfahím. Aztán leülnek vele beszélgetni, és kiderül, hogy hoppá, mégsem. Talán ez a bökkenő, és akkor említhetjük azt is, hogy nem megfelelő nőknél próbálkoztam. Lehetséges.
2020. máj. 19. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Valóban nagyon furcsán hangzik..hogy túl jó ember vagy, egy csomó olyan tulajdonsággal, amilyet sok nő keresne egy komoly kapcsolatban. Vagy csak magamból indulok ki, nem tudom. Ha valaki "túl jó", azt nem szokták lekoptatni, valami másnak kéne ott lennie. Lehet az is, hogy valami rosszat mondtál. Vagy tényleg nem jó helyen próbálkoztál eddig.


És a beszélgetések után nem keresnek vagy honnan tudod, hogy akkor ez sem volt sikeres? Sosem indokolták meg? Hozzád hasonló kaliberű nőknél próbálkoztál? Mennyi idős vagy? Hányszor próbálkoztál?


Nehéz kitalálni, hogy mi lehet a "baj", te ismered legjobban magadat. Ha szerinted az amit írtál, és nem tudsz változtatni, akkor csak folytatni kell a keresést, ettől nem lesz feltétlenül baj veled, csak türelmesnek kell maradni.

2020. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon sok nőnek a túl jó emberek nem megfelelőek. Magamból kiindulva nem kedvelem a túl érzelmes embereket főleg nem férfiakat(persze fontosak az érzelmek is de ha túl sok és túlságosan ki van mutatva az számomra visszataszító)
2020. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Próbálkoztam már párszor, természetesen van sikerélményem is, de nem ez az általános. Valószínű, hogy akkor az érzelmi vonalon kell keresni a problémát. Ami egyben rossz hír is, mert azon nem tudok változtatni. Amin tudok, az a partner megválasztása, viszont addig nem tudom eldönteni, hogy megfelelő-e, míg nem kezdek el beszélgetni vele. És akkor innen megint jön az, ha nem megfelelő, akkor egy újabb kudarc.
2020. máj. 19. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!