Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak se lenne elég 120 perc...

Másnak se lenne elég 120 perc lebeszélhetőség per hó előfizetésben?

Figyelt kérdés

Muszáj voltam korlátlanra váltani, mert az a 120 perc pár nap alatt elfogyott. Igaz, így a mobilnetem lesz kevesebb de majd használom a wifit, ahol csak lehet.


20/f



2020. máj. 21. 13:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Naponta telefonálok két órát (120 percet) nem havonta😁


Hát igen muszáj lesz wifit vadászni, mert az eddigi 100GB helyett most csak 15GB -ot kapok csak.


Eddig kaptam 120 perc lebeszélhetőséget meg 100GB netet 8.000Ft-ért


Most kapok korlátlan percet meg 15GB netet 10.000Ft-ért.


Így is jó lesz.

2020. máj. 21. 16:58
 12/13 anonim válasza:

Fontos, hogy mind a 6 #mobilszolgáltató után kell nézned és a valós igényedhez (Neked legalább van tudatos elképzelésed és valós igényed) legjobban igazodó csomagot válassz. A #korlátlan csomag Neked most nagyon jó, de az internet kevés. a #sárgamobilszolgáltató már 11990-ért 50GB-tal is kínálja, csak nézz körbe a mobilszolgáltatóknál (flottákat meg kerüld!). A #kékmobilszolgáltatót, a #pirosmobilszolgáltatót és a #magentamobilszolgáltatót is megnézheted, de a #másikkékmobilszolgáltató és a #vidékikábeltévésmobilszolgáltató is jó.

Ne feledd: a legjobb #mobilszolgáltatás mindig az az #előfizetés, ami Neked a legjobb.

2020. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én keveset telefonálok, inkább engem hívnak, nem szoktam kihasználni még az ilyen ajándéknak kapott extra perceket sem.
2020. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!