Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Start előfizetéses díjcsomag...

A Start előfizetéses díjcsomagnál (Telenor,200 MB net,80 perc lebeszélhetőség) ugye nincsen túlforgalmazási díj?

Figyelt kérdés
Nem találtam róla semmit, csak annyit, hogyha elfogy az adatmennyiség, akkor lehet hozzá vásárolni többet.

2014. nov. 5. 04:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szeretnek homályosan fogalmazni. ballagj be a szolgáltatóhoz, és kérdezd meg személyesen, illetve kérj egy nyomtatványt, amin ez a csomag szerepel.

szerintem ha valamit behatárolnak, annak oka van, tehát ha elfogy, akkor annyi volt. ez viszont nem érdeke a szolgáltatónak, ezért hagyni fogja a forgalmazást, csak emelt tarifával.


mégegyszer...szerintem.

2014. nov. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A telenor ilyen szempontból tényleg érdekes. Én vállalati flottában vagyok, a díjcsomagban nincs túlfogalmazási díj, néha mégis kiszámlázzák, ilyenkor be kell menni, reklamálni, és javítják. De persze ezt én nem tehetem meg a flotta miatt, hanem a céges kapcsolattartónak kell intézni.
2014. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!