Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember szerintetek az...

Milyen ember szerintetek az aki 37 évesen nem tudja pontosan, hogy mi az a karantén?

Figyelt kérdés

Ma egy ismerősömmel beszélgettem és a karanténról is szó volt, ráadásul így mondta, hogy "karatén". Azt mondta, hogy nem tudja pontosan mi, de valami olyasmi lehet ami Magyarországon nincs, vagyis van, csak kutyáknak használják, de amit mostanában mondanak az nem igaz, hogy karantén.


Ezeket mondta.


Milyen ember lehet vajon, hogy ennyire nem tudja 37 évesen?


Csak kíváncsiságból felvetődött, hogy megkérdezem, mert ismerős, de egy évben 1x, ha találkozunk.



2020. máj. 21. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, rettentő buta.
2020. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Van ilyen.

Te se tudsz mindent.Bár elég meglepő dolog, de felvilágosítod.Kész.

2020. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Hát eléggé megkérdőjelezném ezentúl biztos minden tőle származó szót, nem igazán törődnék ilyen emberrel, nem venném komolyan ezentúl.

Az hogy milyen ember, ebbe ne menjünk bele, ebből nem derül ki, attól még lehet rendes, normális, csak most na, picit tudatlan.

2020. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert nyáron egy hétre lehet leugranék a Balatonra pihenni, akkor mivel elköltözött arrafelé, ahol én lakok, rá gondoltam, hogy azon a héten két naponta ő jönne a virágaimat meglocsolni, de szerintem nem is bíznám rá a kulcsot sem így, meg hidegvíz helyett melegvizet öntene lehet a virágra, ha enyire kicsit butuska, csak ezt nem mondanám neki, csak itt tettem fel a kérdést, hogy szerintetek milyen ember lehet, mert amit máshol nem mertünk, itt megkérdezhetjük.
2020. máj. 22. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!