Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha meglátok egy lányt az...

Ha meglátok egy lányt az utcán,odamehetek hozzá megmondani hogy milyen szép,Vagy ezt inkább tartsam meg magamnak?

Figyelt kérdés
A boltban ahol vásároltam ma láttam egy nagyon szép lányt.Legszívesebben oda mentem volna hozzá és megmondtam volna neki hogy olyan szép lányt még nem is láttam mint Ő.Aztán nem mentem oda,nem ismertem őt,ő se engem,jobbnak láttam így hogy nem megyek oda.Csak így meg olyan érzésem van,mint amikor az embernek problémája van és nem beszéli ki magából.Megtartottam magamnak a véleményem a lányról,de úgy érzem ez sem jó.

2020. máj. 22. 21:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban szép volt, - Olyan társadalmi konszezusosan. - nem csak neked, akkor a közlésed jelentés tartalma, hogy létezel és van szemed.
2020. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25%

20.


Miért, emberileg mit kéne várnia, pofont? Elég lelkinyomorék vagy, ha egy kis kedvességre te "horddelmagadd"-al tudnál csak reagálni. Besavanyodott alakok reagálnak így :)

2020. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért erőlteted ezt ennyire, elég fura dolgok jönnek le már az írásodból is. Ez inkább valami kényszernek tűnik nálad, amit kezelni kéne.


#22:

Miért kellett a 20-asnak beszólnod? Elég sok a sötét alak az utcán, pl. aki csakúgy odamegy hozzád, aztán ki tudja mit akar tőled.

2020. máj. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2 percen belül megjelenne a barátja...
2020. máj. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Azt szokták mondani és úgy látszik ez igaz is,hiába kap valaki sok pozitív kommentet,Ha csak egy negatív komment van,az marad meg az emberben.Bennem a #20-as válaszoló hagyott mély nyomot.🙁
2020. máj. 23. 07:28
 26/26 Dorci1999 ***** válasza:
Én örülök a bókoknak a idegen fiúktól, férfiaktól is. Szeretem ha dicsérik a külsőmet, és ismerkedni, barátkozni is szeretek. De a lányok az én meglátásom szerint, kb 60 százaléka nem ilyen, mert vagy beképzelt hozzám ne szólj kategória, vagy fél az idegenektől. Szerintem egy próbát megér és figyeld a reakcióját.
2020. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!