Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy általában...

Az miért van hogy általában egy rajzolt japán lányos profilképű account mőgött szellemileg nem éppen toppon lévő emberek vannak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 20:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem arra céloztam hogy okvetlen ez miatt, hanem makdnem azösszes ilyen mögött furcsa forma vagy beszédstílusú ember van.
2020. máj. 23. 20:11
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert általában olyan emberek választanak ilyen képet, akik egy adott, elvont érdeklődésű csoportba tartoznak, amit te "szellemileg nem éppen toppon lévő"-nek tekintesz.


De ez nyilván egy a sok közül, lehetne említeni az autób***-kat, akik BMW-t raknak képnek, az önimádókat, akik szelfit, a perverzeket, akik a farkukat stb.


Igazából bármire rá lehet húzni, hogy "szellemileg nem éppen toppon lévő". Te mit tennél ki?

2020. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Miss Endzsi ***** válasza:
37%
Mert az egészséges emberek nem karakterek mögé bújnak.
2020. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert az anime közösség tele van szellemileg leépült emberekkel.
2020. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem már önmagában az ilyen képregények, animék stb. furcsák... így nagyobb eséllyel az elvontabb típusú emberek nézik, akik akár mint mondod képesek profilnak is beállítani.
2020. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"Mert az anime közösség tele van szellemileg leépült emberekkel."


Ez is jó, nagy butaság. Japánban az anime kb. olyan, mint nálunk a magyar népmesék. Viszont ha megnézzük a japán technológiákat, valószínűleg csupa szellemileg leépült emberekből állnak.

2020. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Miss Endzsi ***** válasza:
32%
Japánban is degeneráltaknak nézik a nagy anime rajongókat
2020. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
6: japánon kívül is vannak anime fanok, akikre inkább az "anya pincéjében dekkoló pedofil neckbeard", és a "japánt fetisizáló idegesítő weeb" jelzője illik inkább. Nem mind, tudom.
2020. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Miss Endzsi ***** válasza:
38%
Pedig az otaku nem épp pozitív jelző ott.
2020. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy profi fotóssal készített profilképem van. Nem terítem ki a nagyvilágnak posztokkal, képekkel hogy szeretem az autókat és a jó zenéket.
2020. máj. 23. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!