Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a nők, akik itt rendszere...

Azok a nők, akik itt rendszeresen "fura" jelzővel illetik, ha egy férfi szakállat hord, nem furák?

Figyelt kérdés

Mert ha egy nő szakállas, az tényleg fura.

Meg ha egy pasinak melle van, az is fura.

De hogy egy férfinak szakálla van, az mitől fura??? Másodlagos nemi jelleg, a világ legtermészetesebb dolga.

Fura jelzővel illetni olyan, mintha egy pasi azt mondaná, hogy egy nőnek fura, hogy melle van. Ilyet nem nagyon hallani...



2020. máj. 24. 06:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ milyen szakálla van :D

Egy ilyen szakáll nem fura, sőőőt...ez kell is oda [link]


ez a szakáll már fura, vagy inkább too much

[link]


Pl ha egy nőnek normális a melle az neked se fura. De ha a nő pl 50 kilós a melle meg akkora mint egy két nagy tank az már szerintem neked is fura


Alapból a borosta a férfin szerintem alaptartozék.

2020. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én nemtudom milyen nők azok, de szerintem a szakáll rohadt szexi, én imádom, ha van a pasinak.
2020. máj. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem minden férfinek áll jól a szakáll, akinek 3 szál lengedez az állán, vagy ápolatlan, akkor az még enyhe kifejezés rá, hogy fura.
2020. máj. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Undorító a szakáll! Egy férfi legyen babaarcú!
2020. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem furak azok a nok. Egyreszt ok megsertodnek, ha valaki megszolja a kinezetuket, de ok siman megteszik.

Masreszt egyetertek az egyik elottem szoloval. En pl imadom a szakallas ferfiakat, szexi es ferfiasabb. Jo, persze, szakall es stilus kerdese, de altalaban jol all nekik.

2020. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Csak ne legyen olyan, hogy csak szakáll.
2020. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mondom, hogy fura, csak álltalánosságban véve nem jönnek be a szakállas emberek. Persze van kivétel, de azért na.
2020. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem fura, mitől lenne?

Személy szerint a szakáll nekem sem jon be, max a borosta

2020. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem fura, de nekem inkább a borotvált arcú férfiak tetszenek
2020. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
A "kedvencem" a tök kopasz pasi nagy szakállal. 99 %-nak rémesen áll. Ha már akarnak valamit, inkább borosta.
2020. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!