Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen intuícióitok szoktak...

Milyen intuícióitok szoktak lenni?

Figyelt kérdés

Mármint konkrétan :) És ti intuitívnak érzitek magatokat, vagy inkább nem?

(A kérdés nem ezoterikus! Aki esetleg úgy érzi, ezoterikus jellegű intuíciói is vannak, érintőlegesen azokról is írhat persze, csak nem szeretném, ha átkerülne a kérdés az ezo rovatba, mert én nem arra a típusú intuícióra gondolok elsősorban.)



2020. máj. 25. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért hány fajta van?


Írj példát.

2020. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Többféle van, rátok bízom, hogyan értelmezitek azok közül :)
2020. máj. 25. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Megérzem ha valaki olyan ír, akivel gyakran beszélek, de tegnap más is történt. A semmiből bekattant egy videós neve, nem tudtam mi ez, de kb 2 perce rá egy új videót rakott fel, néztem hogy mii. Ezekre nem tudok magyarázatot adni. Ezenkívül megérzem, hogyha valakitől távol kell maradni, megérzem a helyes válaszokat, de ezek tényleg belülről jönnek és nem gondolkozok. A nyerőszámokat sajnos nem. Néha félelmetes, amikor bekattan egy név és arra gondolok lehet valami baja van. Mindig hallgatok a megérzéseimre és fejlesztem is ezáltal. Neked milyen megérzéseid vannak?
2020. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hát lehet, hogy nekem nincsenek :( Vagyis épp azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok, mások egészen pontosan miféle gondolataikat érzik intuícióknak :)
2020. máj. 25. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Van hogy a hüllőagy bejelez valami közelgő bajjal kapcsolatban, ez néha be is jön.


Például egyszer elfogott a rosszkedv egy táborban és később tudtam meg hogy az egyik barátom majdnem megfulladt egy tóban. Vagy amikor a bátyámnak balesete volt, akkor is úgy éreztem hogy fel kell őt hívnom valamiért.

2020. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Megérzem,ha valaki gondol rám.Például múltkor valakivel álmodtam és mondta,hogy amúgy mostanság elég sokat rám gondolt.Párszor álmodtam meg valóságot,de csak felesleges dolgokat.(Leszoktam írni az álmaim.)Kissebb dolgok,mint "Ma vinnem kénne 2 esernyőt" mikor azt mondták,hogy nem fog esni,de a végén esett és valakinek kölcsön adtam az egyiket.
2020. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen voltak megérzéseim, de kiirtottam magamból. Igyekszem tudatos lenni. Ha valamivel kapcsolatban támad egy érzésem, akkor felkutatom magamban, hogy mi az oka ennek, és racionális megoldást találok. Ezzel nem csak megnyugszom, de a random intuíciókból sokkal biztosabb predikciókat hozok létre.
2020. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Édesapám halálakor nem is voltam a közelében, egy bevásárlóközpontban sétáltam, akkor még kómában volt egy agyvérzés után, nem is tudtam, hogy meghalt, egyszer csak annyit éreztem, hogy minden erő kimegy belőlem, és le kell ülnöm. Amikor hazamentem, akkor tudtam meg hogy meghalt. Elég földhözragadt vagyok, de itt tagadhatatlanul megéreztem valamit anélkül, hogy bármit tudtam volna.
2020. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!