Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ma hogy a legtöbb...

Miért van az ma hogy a legtöbb fiatal (szerencsére) ad magára igényes és ad a külsejére?

Figyelt kérdés

Most konkrétan a fiúkra/férfiakra gondolok 16-35 éves korosztályból.

Belőtt haj, stilles nadrág póló stb.



2020. máj. 26. 13:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

#10


És? Nem a ruha teszi az embert! Egyébként meg valóban nehezen jön le, volt mikor órákig mosakodtam egy munka után.

2020. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
64%

Aha... hát sajnos de. Mert az első, amit észreveszel az utcán, bulin, munkahelyen... DE még Facebook-on, vagy Instán IS, az a külső.. :)

A ruha, a haj, az arc. És nehogy kitaláld, hogy te nem fordulsz meg a szép és igényes nők után, mert el nem hiszem!

Nem az fog elsőre leesni egy koszlott, büdös nőről (már bocsánat!), hogy "jaj de rendesen bánik a lovakkal! Rendszeresen adományoz a kutyamenhelyeknek, és minden vasárnap elkíséri a mamáját misére. Micsoda remek ember!", hanem az, hogy "pfehjj de igénytelen, büdös, koszos...!" Holott lehet, éppen most lépett ki a lovardából, gyorsan bevásárolni, és még nem volt ideje tusolni. Na de, remélem érted a lényeget... :)

2020. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12

Az ilyen felszínes emberekkel, akik csak a külsőről ítélnek, nem foglalkozom.

2020. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%
Oké! 😂😂
2020. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%
Mert téged nem érdekel a külső... ennek nagyon sok elhízott, zsíroshajú, pukizó-böfögő nő fog örülni! 😌🤗
2020. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván pénzzel a sz-rt is széppé lehet varázsolni. Ezért tud a tömegből néhány nő kitűnni. Nekem se pénzem, sem időm nincs hercegeset játszani. Az meg hogy nekem milyen nők tetszenek, az az én dolgom. És nem, nem csorgatom a nyálamat minden egyes "szép" nő után a buszon, csak mert ki van rakva a melle. Kit érdekel? Ma már szinte mindegyik így megy utcára, főleg nyáron.
2020. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy ilyen menők a srácok. Aztán szépen tönkremegy a nagy részük öregebben.
2020. aug. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%

Én pont leszartam régen (néha most is) hogy hogyan nézek ki, mégis voltak barátaim és a lányok sem kerültek.

Mondjuk azért éreztem különbséget a hozzáállásukban mikor 6 hónap után levágattam a hajam, meg felöltöztem normálisan..

2021. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!