Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalokat miért nem...

A mai fiatalokat miért nem érdekli majdnem semmi?

Figyelt kérdés
Mi annak idején annyi mindennel foglalkoztunk, igyekeztünk benne lenni mindenben, sport, kirándulás, kipróbáltunk amit lehetett ez nagyon hiányzik a mostani felnövekvő generációból
2020. máj. 27. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Ezt miből állapítottad meg?
2020. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
5%
Mert még a katonai szolgálatukat se töltötték ki, ne csodálkozz hogy ilyenek.
2020. máj. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Milyen elgondolásból került ezt a kérdés a politika kategóriába?


Egyébként szerintem szimplán nincs igazad. A mai fiatalokat pont annyira érdekli a világ és a tapasztalatszerzés, mint az előző generációkat.

2020. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abszolút nincs igazad.

Engem rengeteg dolog érdekel, több hobbim is van. Nincs egy olyan barátnőm, barátom se, akiről ne tudnék kapásból három dolgot mondani, amiért szenvedéllyel él.

Nálam például azért is volt nehéz a pályaválasztás, mert több olyan dolog is érdekelt, aminek semmi köze egymáshoz.

19/L

2020. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ma sokkal széleskörűbb a szórakozási lehetőség.


Szerintem te arra gondolsz,hogy sokan ma a virtuális szórakozást választják szabadtéri programok helyett.

Ez egyéni,hogy kit mi szórakoztat.

2020. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Regebben talan azert kellett aktivabbnak lenni, mert nem volt szamitogep es ezert mindenert rohangalni kellett. Ma csak par kattintas es korul is jartal egy temat.
2020. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
88%

Pfejjj ezek a maji fijatalok csak a telefont nyomdosák bezeg a mijidőnkben visza kel hózni a sórkatónaságót!! *további 10 iq hőbörgés*


ok boomer :D

2020. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Regebben egy mozijegyert jo idoben odakellett menni sorbaallni vagy uzertol szerezni "zsugat" ... ma online elrendezel mindent.


Regebben meg vegig kellett jarnod az osszes uzletet ha kerestel valamit, ma csak par kattintas es 2 nap mulva hozza a dhl.

2020. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Azért tegyük hozzá, hogy vannak kivételek, de a többség sajnos valóban érdektelen a világgal, a bolygóval, a természettel, a politikával, és mással szemben is. Ennek több oka is van. Egyik az, hogy az ingerküszöbük az egekben, hála a sok reklámnak, médiaterméknek. A másik egész egyszerűen a mai társadalom talán 90%-a olyan, hogy fél elfogadni magát. Beburkolózik a kis világába és csak ebben él. Az emberek értékrendje teljesen felborult, és ez még sajnos nem a vége.
2020. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Regebben mindeni kerekparral jart ... es ma is :)
2020. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!