Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tenyleg nem fogok mar noni?

Tenyleg nem fogok mar noni?

Figyelt kérdés

16 vagyok es 151cm magas.

iszonyatosan zavar hogy ennyire pici vagyok. nem nottem mar kb 3-4 eve. esetleg nincs valami amivel nohetnek par cm t? nem latok erre sok eselyt, de megiscsak ha van nagyon boldogga tenne. utalok ekkora lenni


2020. máj. 28. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőhetsz még valamennyit, de jobb, ha beletörődsz, hogy 2 méteres soha nem leszel. Lány vagy, vagy fiú?
2020. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minimálisat még nőhetsz,de ahogy az első írta:nem leszel két méteres.
2020. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

lany vagyok.

egy 5 cm nek iszonyat orulnek

2020. máj. 28. 09:50
 4/8 anonim ***** válasza:
még nőhetsz max 3 centit, de próbálj meg beletörődni hogy alacsonyabb maradsz
2020. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nemrég kezdtél el menstruálni (nem 10 évesen), akkor még pár centit nőhetsz.
2020. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nőhetsz még. De barátkozz meg a gondolattal, hogy nem leszel túl magas. Fogadd el magad, ettől még teljes életed lehet. Megsúgom, hogy sok srácnak bejönnek az alacsony csajok. ;) 152 cm/27N
2020. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem sokat, de még nőhetsz. Amúgy az alacsony termet nem a világ vége, bár valóban nehèz tud lenni a bevásárlá és nég sosem láttam a hűtőszekrény tetejét.

Viszont tudsz vásárolni a gyerek osztályról ahol a ruhák többsége olcsóbb és nem kell hajlongani a lelógó faágak elől sem, valamint sokáig fiatalabbnak fognak nézni ami pl 30-40 évesen jól fog jönni :) 154 cm/N

2020. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: bizony, nekem is bejönnek az alacsony lányok.
2020. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!