Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha szeretem a...

Normális, ha szeretem a szeles, esős, viharos időket, a meleg időket meg nem igazán bírom?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy egyszer bánatos voltam, kint esett az eső, és az eső hangja megnyugtatott. Jó érzés volt az eső hangjára elaludni.

Normális, ha az esős időket szeretem?

24/L



2020. máj. 28. 22:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Befelé fordulós embereknél gyakori ez, nem annyira gond, ha ez nyugtat meg. Mamánál volt hasonló érzésem, messzi a városoktól, csöndes helyen.
2020. máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nyári fesztiválok sem izgatnak.
2020. máj. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem se... 😆 Es kirandulni is borusabb idoben szeretek... Lol
2020. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

A nyári fesztiválok engem sem érdekelnek!

2020. máj. 29. 14:39
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az öszi olmos esőt, hűvös időt szeretem, olyankor elmennék a világ végére egy olyan lánnyal, akivel elbeszélgethetnénk akármiről.Persze, Ő is kellene szeresse az ilyen időjárást.Megfelelő öltözetben, sietség nélkül, távol a "civilizációtól", nem gomndolva a hétköznapok gondjaira.Sohasem sikerült egy ilyen séta.Ez életem egyik legszebb vágya,a legszebb vágyak azok, amelyek soha sem teljesülnek.
2020. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tengerész lelkem van, vidám leszek ha fúl a szél, az eső sem zavar. De ha áll a levegő és meleg van azt utálom.


Sokáig Londonban éltem, akkor még nem voltak ilyen forróak a nyarak. Ott nekem végig jó idő volt. Jó évente két vagy három nap nem.

2020. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nah, én is ilyen vagyok (mondjuk nekem azért, mert csomószor eső volt amikor a suliból mentem haza sírva, de le tudtam tagadni, mert ugye esett, mostmár csak úgy szeretem, mert nem kell suliba járni)
2020. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17-es vagyok A nyáron csak a Volt izgatna, mert ott lenne az MCR, de egy az ország másik végében vagyok, kettő ugyebár le van fújva :<
2020. jún. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

mintha csak én írtam volna a kérdést

nem szeretem a napot és a meleget

leginkább az esti esőt szeretem

2020. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok dologban meglátom a szépséget és rátudok hangolódni. Ilyen télen a hóesés, nyáron a szárazság és hasonlók. De, a kedvencem a borongós, felhős idő, esetleg esővel. Szeretek olyankor kicsit melankolikus lenni.

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Ilyen vagy, nálad ez a normális.

2020. jún. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!